Leasing i finansowanie

Leasing w First Car

Oferta leasingu skierowana jest do właścicieli jednoosobowych działalności gospodarczych oraz wspólników wszelkiego rodzaju spółek, również spółek prawa handlowego (z o.o. lub S.A.). Skorzystanie z oferty leasingu w przypadku działalności gospodarczej niesie za sobą wiele korzyści, w tym wymiernych korzyści podatkowych. Szereg dodatkowych usług powiązanych z umową leasingową, sprawia, że obsługa leasingowanego pojazdu staje się całkowicie bezproblemowa. Współpraca z bankiem Santander umożliwia nam zaoferowanie Państwu różnych form finansowania pojazdów, w tym:

  • samochodów osobowych i dostawczych do 3,5 tony,
  • samochodów terenowych, pickupów, mikrobusów i vanów,
  • pojazdów ciężarowych i ciężarowo-osobowych,
  • motocykli i quadów.

Leasing w First Car - dlaczego warto?

First Car dzięki współpracy z Santander oferuje finansowanie na przejrzystych warunkach z atrakcyjnym pakietem usług dodatkowych. Szeroki zakres świadczonych usług finansowych pozwala nam dopasować ofertę do konkretnych oczekiwań naszych klientów, dzięki czemu na pewno znajdziesz u nas coś dla Ciebie.

Dodatkowo duży wybór samochodów, który oferuje First Car, sprawia, że na pewno wybierzesz auto, które sprosta Twoim wymaganiom. Profesjonalni doradcy First Car zawsze służą pomocą i z pewnością pomogą Ci dokonać odpowiedniego wyboru.

Z First Car zyskujesz pewność i bezpieczeństwo – w ofercie oraz umowie nie znajdziesz nieprzejrzystych warunków i kruczków pisanych drobnym makiem. Nasze odpowiedzialne podejście do prowadzonego biznesu oraz świadczenie usług z troską o zaufanie naszych klientów, potwierdzają jednogłośnie pozytywne opinie na nasz temat.

Dlaczego warto skorzystać z finansowania, dzięki wsparciu First Car:

Wstępna oferta leasingowa

Administratorem Państwa danych osobowych jest First Car sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Legionów 83A; 43-502 Czechowice - Dziedzice. Dane będą przetwarzane jedyne w celu obsługi zapytania wysłanego przez formularz. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne w obsługi zapytania. Mają Państwo prawo do dostępu od swoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia danych. Mogą również Państwo wnieść skargę do organu nadzorczego. Państwa dane będą wykorzystywane tylko i wyłącznie do celów związanych z realizacją w/w projektu (Polityka Prywatności)

Co zyskujesz w First Car?

Pewne auto

Dzięki możliwości finansowania auta, to Ty decydujesz czym będziesz jeździć, a nie Twój portfel. Sfinansuj nowe, pewne auto, lub spełnij swoje marzenia z młodości!

Pełna obsługa

Wybierając leasing w First Car możesz skorzystać z pełnej obsługi floty. Od kart paliwowych po rozłożenie płatności za OC i dodanie jej do miesięcznych rat leasingu.

Nie martwisz się sprzedażą

Leasing to umowa z otwartym zakończeniem. Zatrzymaj auto na własność, oddaj je lub wymień na nowe. Decyzja zależy od Ciebie.

Zaufanie to podstawa

Nasi klienci darzą nas zaufaniem i często do nas powracają czy to w kwestii wynajmu samochodu, czy pomocy w sfinansowaniu zakupu kolejnego auta.

Profesjonalna obsługa

Gwarantujemy naszym klientom profesjonalną obsługę. Zawarcie umowy leasingowej jest u nas szybkie i naprawdę łatwe.

Auta w przystępnej cenie

W naszej ofercie znajdziesz auta w przystępnej cenie. Każdy znajdzie u nas coś dla siebie.

First Car - Partner Santander

Jesteśmy partnerem banku Santander, jednego z największych podmiotów tego typu na polskim rynku. Firma ta znana jest i uznawana za jedną z bardziej prokonsumenckich instytucji bankowych w Polsce. Dzięki współpracy jesteśmy w stanie zaproponować wiele ofert finansowania zakupu pojazdu, a dodatkowo zaoferować szereg dodatkowych usług takich jak karty paliwowe, czy możliwość rozłożenia składek OC na 12 opłat wkalkulowanych w raty leasingu. Współpraca First Car z bankiem Santander to gwarancja dobrych i przejrzystych warunków leasingu.

Gotowy na przygodę z nowym samochodem Porozmawiajmy o idealnym finansowaniu dla Twojego auta!

Poznaj inne formy finansowania w First Car

Kredyt samochodowy

Z kredytu samochodowego bez problemu mogą skorzystać wszyscy – bez względu na źródło dochodu, a finansować można nawet 12 letnie auta. Oferty kredytu samochodowego dostępne są w różnych, atrakcyjnych wariantach takich jak: kredyt z ostatnią ratą balonową w formie: 50/50, 3×33%, 4×25%, 5×20%

Pożyczka leasingowa

Pożyczka leasingowa to oferta skierowana do właścicieli niewielkich firm. Za jej pomocą sfinansujesz zakup auta w atrakcyjnej formie z ratą balonową: 50/50 lub 3×33%. W większości przypadków oferujemy procedurę uproszczoną – a do tego każdy klient otrzymuje od nas voucher w wysokości 500 zł do uruchomionej pożyczki leasingowej!

Pożyczka kredytowa

Pożyczka kredytowa to dodatkowe środki na realizację leasingu wymarzonego auta. Zyskujesz elastyczne warunki umowy oraz wygodne raty miesięczne. Możesz zyskać nawet do 300 000 zł, a dokładne szczegóły uznania finansowania są uzależnione od zdolności kredytowej. Elastyczność finansowania, minimum formalności oraz brak ukrytych opłat, to charakterystyczne cechy pożyczki kredytowej.

Ubezpieczenia komunikacyjne

Ubezpieczenie komunikacyjne – inaczej OC – jest w Polsce obowiązkowe. Dzięki skorzystaniu z naszej oferty istnieje możliwość rozłożenia składki OC na 12 opłat uwzględnionych w ratach leasingu lub podpisanie umowy na ubezpieczenie wieloletnie, którego składki również będą dopisane do miesięcznych rat za samochód.

Rozwiązanie to jest niezwykle wygodne i sprawi, że już nigdy nie zapomnimy o opłaceniu składek.

Ubezpieczenie GAP

W naszej ofercie leasingu uwzględnione jest ubezpieczenie GAP – czym ono jest? Jest to ubezpieczenie od straty finansowej. W przypadku gdy wystąpi szkoda całkowita na pojeździe lub zostanie on skradziony, ubezpieczalnia pokryje różnice między wartością auta z dnia jego zakupu (wartość z faktury), a jego wartością rynkową w momencie zaistnienia danego zdarzenia.

Ubezpieczenie GAP pozwala nam uniknąć straty finansowej i rozliczyć leasing w momencie utraty pojazdu – tym samym, nie będziemy musieli płacić za pojazd, który albo nie nadaje się do użytkowania i remontu lub który został skradziony. Różnicę między wypłaconym odszkodowaniem z polisy AC, lub OC sprawcy, pokryje ubezpieczenie GAP, a my będziemy mogli rozliczyć naszą umowę leasingową i kupić nowy pojazd.

Ubezpieczenie Bezpieczne Finansowanie

Oferujemy również dodatkowe ubezpieczenie Bezpieczne Finansowanie, które pokryje 100% zadłużenia wynikającego z zawartej umowy w razie śmierci ubezpieczonego lub jego niezdolności do pracy.

W takim przypadku ubezpieczenie to zabezpieczy naszą rodzinę, wspólnika czy też majątek naszej firmy, poprzez całkowitą spłatę zadłużenia. Tym samym niewielka opłata związana z opłaceniem składki ubezpieczenia, może uchronić naszą rodzinę lub firmę od ogromnej straty finansowej.

Sprawdź co mówią o nas klienci!

Porozmawiajmy o najlepszym finansowaniu dla Twojego samochodu!