Transfer VIP

Usługi transportowe VIP na najlepszych warunkach

Perfekcja w najmniejszym szczególe. Zajmujemy się wynajmem autokarów wraz z kierowcą. Kompleksowe usługi transportowe VIP w całym kraju, jak i za granicą na długie dystanse. Przewozy osób busami 7-osobowymi oraz 9-osobowymi. Transport spełnia wszystkie oczekiwania, licencjonowani kierowcy, bezpieczeństwo, swoboda i komfort podróży. Obsługujemy eventy, imprezy okolicznościowe, a także wesela. Zdecyduj się na transfer VIP dla siebie i swoich gości.
Kierowcy to kluczowy element, do którego należy mieć 100% zaufania. Nasi kierowcy posiadają licencje. Skupiamy się do ciągłego podnoszenia ich kwalifikacji oraz umiejętności kierowania samochodem we wszelkich warunkach. Nienaganne maniery i wspaniała obsługa Klienta.Posiadamy sprawdzone i niezawodne marki Mercedes – Benz, Volkswagen Caravelle czy Opel Vivaro. Zawsze czyste, zadbane i gotowe do drogi.

Nasze usługi

Czym się zajmujemy ?

Zarezeruj

Sprawdź dostępność busa z kierowcą.

Odbierz

Nasz kierowca odbierze Cię z miejsca zamieszkania.

Ciesz się podróżą

Bez zmartwień i zmęczenia w trasie.

Dojazd

Kierowca bezpiecznie dowiezie Cię w miejsce docelowe.

Transfer typu VIP – First Car

Wypożycz samochód na lotnisku Katowice – Pyrzowice. Łatwo nas znajdziesz! Zarezerwuj jeszcze przed przylotem wybrany przez Ciebie samochód, który dopasuje się do Twoich potrzeb. Oferujemy samochody w przystępnych cenach, w pełni wykorzystasz je w trakcie podróży. Podstawimy zatankowane auto pod terminal lotniska Katowice, minimum formalności i możesz ruszać w dalszą trasę. Wypożycz auto w First Car z podstawieniem na lotnisko Pyrzowice. Gwarantujemy profesjonalną obsługę i przejrzyste umowy.

Opinie

Co mówią o nas klienci

Partnerzy

Sprawdź naszych partnerów

Masz pytania dotyczące transferu VIP? Zadzwoń !