Wypożyczalnia samochodów Kraków lotnisko

Wypożycz samochód lotnisko Kraków

Wynajęcie samochodu na lotnisku Kraków Balice to bardzo wygodne rozwiązanie. Przylatując do Polski, nie musisz martwić się poleganiem na komunikację miejską. Z łatwością wypożyczysz samochód na lotnisku Kraków od First Car. Wystarczy do nas wcześniej przedzwonić i zarezerwować pojazd, a my podstawimy go w dniu przylotu. W Kraków Balice Airport z First Car.

Dziennie tysiące pasażerów przylatuje na lotnisko Balice. Wypożyczalnie na lotniskach są atakowane przez podróżnych. Naszą super opcją jest wypożyczanie samochodów lotnisko Kraków z wcześniejszą rezerwacją. Wychodząc z terminalu samochód jest już podstawiony, czysty, zatankowany i gotowy do drogi. Każdy z samochodów wypożyczanych na lotnisko Balice przechodzi pozytywnie badania techniczne.

4 Kroki

Jak wygląda wynajęcie samochodu?

Zarezerwuj

Sprawdź dostępność samochodu.

Odbierz z lotniska

Auto będzie podstawione pod terminalem.

Ciesz się jazdą

Podróżuj wypożyczonym samochodem.

Zwrot samochodu

Samochód zwracasz w miejscu jego odbioru.

Lotnisko Kraków – First Car

Łatwo nas znajdziesz! Wypożycz samochód na lotnisku Kraków. Zarezerwuj wcześniej wybrany przez Ciebie samochód, który dopasuje się do Twoich potrzeb. Gwarancja profesjonalnej obsługi. Oferujemy samochody w przystępnych cenach, w pełni wykorzystasz je w trakcie podróży. Podstawimy zatankowane auto pod terminal lotniska Kraków, minimum papierologii do wypełnienia i możesz ruszać w dalszą trasę. Wynajmij auto w First Car na czas pobytu w Krakowie. Wypożyczenie samochodu na lotnisko Kraków pozwoli na szybki powrót w trasę i sprawne poruszanie i po mieście.

Co posiadamy w ofercie?

Samochody do wynajęcia Bielsko

Mercedes Vito Extra Long

od 179 zł / dzień

Renault Clio

od 79 zł / dzień

Peugeot 208e

od 119 zł / dzień

Masz pytania dotyczące wynajmu? Zadzwoń !