Wypożyczalnia samochodów Czechowice-Dziedzice

Czym zajmuje się wypożyczalnia samochodów w Czechowicach-Dziedzicach?

W First Car zajmujemy się wypożyczaniem ekskluzywnych samochodów osobowych oraz przestronnych, 9-osobowych busów. Nasze samochody premium są nowe, a więc możesz się spodziewać bogatego, przydatnego wyposażenia. Standardem jest klimatyzacja – niezbędna w upalne dni czy wbudowane z przodu i tyłu czujniki parkowania, które sprawdzą się w miejskich parkingach.

Wyjeżdżasz na wakacje lub potrzebujesz podwózki na święta lub wieczór panieński? W szerokiej ofercie wypożyczalni w Czechowicach-Dziedzicach znajdziesz wygodne busy – dostępne również z szoferem, który dotrze z Wami nawet do Norwegii.

Szukasz samochodu? Nasi konsultanci służą radą przy wyborze i zakupie nowego samochodu. Na życzenie klienta zajmiemy się również pośrednictwem w transakcji.

Parking Czechowice-Dziedzice

Jesteś w Czechowicach-Dziedzicach i nie wiesz gdzie zaparkować? Publiczne parkingi niekoniecznie są bezpieczną opcją – przypadkowe szkody przy parkowaniu mogą zostawić widoczne rysy na lakierze Twojego samochodu. First Car ma w swojej ofercie także liczący 30 miejsc parking położony w bardzo dogodnej lokalizacji między nowoczesnym osiedlami Manhattan i Północ. Parking zlokalizowany jest pod adresem: Jana Kasprowicza 46, 43-502 Czechowice-Dziedzice.

W pobliżu znajduje się także stacja benzynowa. Jakie jeszcze zalety ma nasz parking? Dostęp do parkingu odbywa się za pomocą automatycznej bramy, którą klienci mogą sterować ze swojego telefonu. Ponadto parking jest całodobowo monitorowany i w każdej chwili możesz sprawdzić podgląd za pomocą kamery live umieszczonej na parkingu. Parking cechuje też atrakcyjna cena – miesięczny koszt wynajmu miejsca wynosi 130zł.

Masz pytania dotyczące parkingu?

Poznaj flotę First Car

Wypożyczalnia samochodów Czechowice-Dziedzice posiada dużą, nieustannie powiększaną flotę pojazdów osobowych, 9-osobowych busów a nawet samochodów dostawczych. W ofercie znajdziesz nowoczesne pojazdy, które sprawdzą się w każdych warunkach. Wśród nich między innymi:

• Ford Puma z 2020 roku – duży, rodzinny Crossover z pojemnym bagażnikiem i automatyczną skrzynią biegów,
Hyundai i30 z 2021 roku z inteligentnym systemem bezpieczeństwa,
Peugeot 208E z 2020 roku – elektryczny samochód miejski z automatyczną skrzynią biegów obsługujący szybkie ładowarki 100 kW,
Ford Transit Custom Turneo z 2021 roku – eleganckie i komfortowe wnętrze, opcjonalny montaż bagażnika dachowego oraz system wspomagania kierownicy,
Renault Trucks Master z 2021 roku o powierzchni transportowej 4900x2200x2300, która pozwala na transport dużych ładunków.

Stawiamy na minimum formalności – wystarczą dowód osobisty i prawo jazdy. Płatność większych kwot gotówką jest niewygodna – u nas zapłacisz też kartą i niezawodnym BLIKIEM.

Samochód na ślub z szoferem w Czechowicach-Dziedzicach? Możesz na nas liczyć!