Wypożyczalnia samochodów Katowice

Czym zajmuje się wypożyczalnia samochodów First Car w Katowicach?

W First Car oferujemy usługi wynajmu samochodów segmentu premium. Szeroka oferta pozwoli Ci wybrać samochód przeznaczony dokładnie dla Twoich potrzeb. W dużym mieście świetnym rozwiązaniem będzie niewielki samochód miejski klasy A, który z łatwością zaparkujesz na katowickich parkingach.

Wyjeżdżasz na wakacje? W tym przypadku sprawdzi się wygodny bus, np. 9-osobowy Ford Transit, w którym pomieścisz naprawdę duży bagaż. Taki pojazd jest gwarantem spokojnej, bezpiecznej podróży na wakacje w Polsce i za granicą – nasz Mercedes Vito Tourer odwiedził nawet Norwegię!

Z nami zakup nowego samochodu nie jest trudny. Konsultanci z wypożyczalni samochodów First Car pomogą Ci w podjęciu właściwej decyzji. Na Twoje życzenie będą też pośredniczyć przy dokonywaniu transakcji.

Transfer lotnisko Katowice- Pyrzowice

Wracasz do Katowic samolotem? Odwiedza Cię rodzina z zagranicy? A może przylatuje do Ciebie partner biznesowy? First Car oferuje transfer VIP z lotniska Katowice-Pyrzowice. Oczekujący na Twoich gości kierowca ekskluzywnego samochodu z pewnością zrobi dobre wrażenie. Wystarczy dokonać rezerwacji za pośrednictwem naszego formularza na stronie internetowej, a następnie podać niezbędne informacje dotyczące przylotu. Za wszystko wygodnie zapłacisz BLIKIEM lub kartą.

Oferujemy również transfer na lotnisko – nie martw się spóźnieniem na samolot. Kierowca zaplanuje trasę w taki sposób, że na czas dotrzesz na lotnisko. Ponadto nie będziesz musiał się stresować pozostawieniem swojego samochodu na parkingu przy lotnisku.

Samochód na ślub w Katowicach

Jak powszechnie wiadomo pary młode w tym szczególnym dniu ślubu chcą się pokazać z klasą. Piękna, biała suknia z welonem, elegancki smoking i idealny samochód. W ostatnich latach wynajem samochodu na ślub stał się już tradycją, a Młodzi w zależności od swoich preferencji czy tematyki wesela wybierają zabytkowe lub sportowe, ekskluzywne samochody. Wypożyczalnia samochodów First Car oferuje wynajem samochodu (z możliwością wynajmu usługi szofera), który można dowolnie dekorować. Naszą ślubną gwiazdą jest wyjątkowy butelkowo-zielony kabriolet BMW serii 4 Cabrio 430i M. Jego sportowy charakter z pewnością przyciągnie uwagę gości weselnych, jednocześnie zapewniając wygodę w każdych warunkach pogodowych.

Sprawdź dostępność kabrioletu BWM!

Leasing Katowice

Wypożyczalnia samochodów Katowice kieruje ofertę leasingu do właścicieli jednoosobowych działalności gospodarczych oraz wspólników wszelkiego rodzaju spółek. Naszym partnerem jest bank Santander, dlatego mamy możliwość zaoferowania korzystnych form finansowania pojazdów takich jak: samochody osobowe i dostawcze do 3,5 ton, pojazdów ciężarowych a nawet motocykli i quadów.

Dlaczego warto nam zaufać? Umowa jest przejrzysta, indywidualnie dopasowujemy ofertę oraz oferujemy duży wybór pojazdów, więc z pewnością znajdziesz coś dla siebie.

Potrzebujesz szybko samochodu? Zadzwoń, przyjedziemy na czas!