Wypożyczalnia samochodów Katowice lotnisko

Wypożycz samochód lotnisko Katowice

Przylatujesz na urlop lub na święta? Poszukujesz wypożyczalni samochodów na lotnisku? Przylatując do Polski, nie martw się o dojazd do miejsca zamieszkania lub poszukiwaniem komunikacji miejskiej. Nie szukaj daleko, tylko odwiedź First Car. Zajmujemy się wypożyczaniem samochodów z podstawieniem na lotnisko Katowice.  Dokładnie sprawdzony stan techniczny każdego z pojazdów, umyte, zatankowane i gotowe do dalszej drogi.

W naszej ofercie First Car znajdziesz wypożyczanie samochodów z lotniska Katowice – Pyrzowice. Oferujemy bogatą ofertę wynajmu samochodów różnych klas od tych ekonomicznych, przez klasyczne 5 osobowe, a także busy 9 osobowe. Każdy znajdzie coś odpowiedniego dla siebie. W Katowice Pyrzowice Airport z First Car.

Nasze usługi

Czym się zajmujemy ?

Zarezerwuj

Sprawdź dostępność samochodu.

Odbierz z lotniska

Auto będzie podstawiony pod terminalem.

Ciesz się jazdą

Podróżuj wypożyczonym samochodem.

Zwrot samochodu

Samochód zwracasz w miejscu jego odbioru.

Lotnisko Katowice - First Car

Wypożycz samochód na lotnisku Katowice – Pyrzowice. Łatwo nas znajdziesz! Zarezerwuj jeszcze przed przylotem wybrany przez Ciebie samochód, który dopasuje się do Twoich potrzeb. Oferujemy samochody w przystępnych cenach, w pełni wykorzystasz je w trakcie podróży. Podstawimy zatankowane auto pod terminal lotniska Katowice, minimum formalności i możesz ruszać w dalszą trasę. Wypożycz auto w First Car z podstawieniem na lotnisko Pyrzowice. Gwarantujemy profesjonalną obsługę i przejrzyste umowy.

Co posiadamy w ofercie?

Samochody do wynajęcia Bielsko

Mercedes Vito Extra Long

od 179 zł / dzień

Hyundai Wagon

od 109 zł / dzień

Peugeot 208e

od 119 zł / dzień

Masz pytania dotyczące wynajmu? Zadzwoń !