Wypożyczalnia samochodów Mysłowice

Gdzie wypożyczyć auto na Śląsku?

W wypożyczalni samochodów First Car oferujemy na terenie Śląska wynajem samochodów premium. Nasze samochody są nowe i bogato wyposażone a ich wybór szeroki. Wygodny SUV Seat Ateca sprawdzi się w trudnych warunkach pogodowych. Do miasta polecamy kompaktowy Renault Clio. Na rodzinny wyjazd z kolei sugerujemy Crossover Ford Puma – do każdego samochodu istnieje możliwość wypożyczenia wygodnego fotelika lub podstawki dla dziecka.

Planujesz przeprowadzkę? Wynajmij Renault Trucks Master z dużą powierzchnią transportową.

Planujesz wyjazd na wakacje? W ofercie znajdują się także pojemne, 9-osobowe busy, które charakteryzuje komfortowe, eleganckie wnętrze. Nasze busy podróżują nie tylko po całej Polsce, ale także do państw zagranicznych – regularnie odwiedzamy Niemcy, byliśmy we Francji, a nawet w Norwegii! Ważnym atutem jest to, że posiadamy winiety, które są niezbędne do przejazdu przez czeskie, austriackie i słoweńskie autostrady.

Zarezerwuj busa na wakacje

Transfer lotnisko Katowice-Pyrzowice

Planujesz odlot z lotniska w Katowicach? W ostatnim czasie co raz częściej rezerwowane są transfery na lotnisko. Wypożyczalnia samochodów Mysłowice oferuje transport na lotnisko. Jest to rozwiązanie bezpieczne gdyż nie musisz zostawiać swojego samochodu na parkingu. Kierowca First Car przyjedzie o odpowiedniej porze i wybierze trasę w taki sposób żebyś nie spóźnił się na swój samolot.

Przylatuje do Ciebie rodzina z zagranicy? Przywitaj ich jak VIP-ów z First Car!

W jaki sposób dokonać rezerwacji z First Car? To proste – wystarczy, że wypełnisz formularz na stronie internetowej i podasz niezbędne dane dotyczące odlotu. Konsultanci w ciągu 15min skontaktują się z Tobą i odpowiedzą na Twoje pytania.

Gdzie kupić samochód na Śląsku

Wypożyczalnia samochodów poza wynajmem samochodów i busów na wszystkie okazje oferuje także doradztwo w sprawach zakupu nowego samochodu. Pośredniczymy również na życzenie klienta przy transakcjach. W zakresie usług wypożyczalni samochodów Mysłowice znaleźć można również ofertę leasingu skierowaną do właścicieli jednoosobowych działalności gospodarczych oraz wspólników wszelkiego rodzaju spółek. Dzięki współpracy z bankiem Santander możemy zaoferować szeroki wybór samochodów osobowych i innych pojazdów w korzystnych cenach. Umowa spisywana jest w sposób przejrzysty, tak by uniknąć wszelkich wątpliwości.

Zadzwoń i dowiedz się jak możemy Ci pomóc