Leasing

Na czym polega Leasing?

Leasing to usługa finansowa polegająca na „użyczeniu” przedsiębiorcy lub klientowi indywidualnemu określonego przedmiotu w zamian za płatność w postaci rat leasingowych. Leasing pozwala Ci działać szybciej.

● Zyskujesz samochód z pewnego źródła
● Korzystasz z pełnej obsługi w czasie umowy
● Nie musisz troszczyć się sprzedaż samochodu.
● Na koniec umowy możesz zwrócić samochód lub wymienić na inny (nie masz obowiązku wykupu)

Jak on wygląda?

Umowa cywilnoprawna, jaką jest leasing, podpisywana jest pomiędzy leasingodawcą a finansującym. Umożliwia ona użytkowanie samochodu bez konieczności jego nabycia, za określoną sumę pieniężną płatną w ratach, przez określony czas. Zaletą jest także duży wybór pojazdów – nowe i używane, osobowe i dostawcze do 3,5 t.

Po zakończeniu leasingu samochód może pozostać własnością leasingodawcy, ale przedsiębiorca ma również możliwość jego wykupu. Jest to bardzo dobra okazja do nabycia samochodu po koszcie znacznie niższym niż jego wartość rynkowa.

Po zakończeniu umowy leasingowej masz dwie możliwości:

  • Możesz wykupić pojazd, który stanie się Twoją własnością
  • Zwracasz samochód i podpisujesz umowę na leasing kolejnego auta.

Dlaczego my?

First car leasing ma bardzo dobrą opinię na rynku, klienci darzą nas wielkim zaufaniem i chętnie nas odwiedzają. Nasza firma gwarantuje profesjonalną obsługę, aby leasing był dla klientów szybki, przyjemny i naprawdę łatwy. Oferujemy leasing samochodów w przystępnej cenie, która każdego zadowoli. Najlepszym wyborem na leasing Bielsko jest nasza firma.

Opis o zakupie nowych samochodów oraz ceny

Kupno i płatność u nas przechodzą ekspresowo, komfortowo i bezpiecznie, oferujemy darmową pomoc oraz wsparcie przy wyborze nowego pojazdu. Nasze nowe samochody, są w wyjątkowo niskich i atrakcyjnych cenach, dzięki czemu każdy, może skorzystać z naszych usług.

Opinie

Co mówią o nas klienci

Partnerzy

Sprawdź naszych partnerów

Masz pytania dotyczące leasingu? Zadzwoń !