Wypożycz samochód lotnisko Katowice

Przylatujesz na urlop lub na święta? Poszukujesz wypożyczalni samochodów na lotnisku? Przylatując do Polski, nie martw się o dojazd do miejsca zamieszkania lub poszukiwaniu komunikacji miejskiej. Nie szukaj daleko, tylko odwiedź First Car. Zajmujemy się wypożyczaniem samochodów z podstawieniem na lotnisko Katowice.  Dokładnie sprawdzony stan techniczny każdego z pojazdów, umyte, zatankowane i gotowe do dalszej drogi.

Zapłać za wypożyczenie samochodu w wygodny dla Ciebie sposób

W naszej ofercie First Car znajdziesz wypożyczanie samo chodów z lotniska Katowice – Pyrzowice. Oferujemy bogatą ofertę wynajmu samochodów różnych klas od tych ekonomicznych, przez klasyczne 5 osobowe, a także busy 9 osobowe. Każdy znajdzie coś odpowiedniego dla siebie. W Katowice Pyrzowice Airport z First Car.

Zarezerwuj

Sprawdź dostępność
samochodu.

Wybierz samochód

Sprawdź dostępne samochody

Wybierz samochód

Sprawdź dostępne samochody

Odbierz samochód

Ciesz się wypożyczonym samochodem

Dowóz samochodu na lotniska

Zarezerwuj samochód wraz z podstawieniem na lotnisko w Katowicach – Pyrzowice lub w Krakowie – Balice. Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych klientów, oferujemy wypożyczanie samochodów na lotnisku. Przylatując do Polski, nie musisz się martwić o powrót do miejsca docelowego czy podróżą po mieście. Zarezerwuj samochód na dogodny dla Ciebie dzień. Podstawimy zatankowane auto pod terminalem na lotnisku. Twoim zadaniem będzie odstawienie pojazdu

Masz pytania dotyczące wynajmu? Zadzwoń !