Wszechstronny SUV – SEAT ATECA

Do naszej floty First Car zawitał nowy samochód – Seat Ateca. Jeden z nowszych modeli, gdyż został wyprodukowany w 2020 roku. Seat Ateca o wyrazistym charakterze, dynamiczny samochód. Wpadnie w oko niejednemu z pasjonatów motoryzacji. Dużym atutem tego samochodu są rzucające się w oczy reflektory Full LED o niecodziennym kształcie. Dzięki czemu przykuwają jeszcze większą uwagę.
Przy wyborze samochodu, nawet tego z wypożyczalni należy skupić się na tym, co jest najważniejsze. Między innymi na bezpieczeństwie. Seat Ateca posiada najlepsze rozwiązanie, które pomoże w skupieniu się na jeździe, czujności podczas jazdy i zachowaniu bezpiecznej odległości. Najnowsze użyte techniki, tak aby móc cieszyć się jazdą. Wbudowana nawigacja, dzięki której bezproblemowo dojedziesz w miejsce docelowe w każdym momencie. Zaletami są system Car Play i Android Auto. Dla niewtajemniczonych jest to system, gdy po podłączenie telefonu za pośrednictwem Bluetooth lub kabla USB na wyświetlaczu pojawia nam się możliwość obsługi telefonu. Wówczas wyświetlacz staje się naszym telefonem, możemy z niego dzwonić, odczytywać SMS-y czy korzystać z nawigacji oraz Google Maps. Oczywiście, nie podczas kierowania pojazdem!
Seat Ateca posiada także funkcje sterowania głosem oraz asystenta parkowania – sam wybierze odpowiednie miejsce i zaparkuje. Czego chcieć więcej?
Komfort oraz swoboda w trakcie podróży jest na najwyższym poziomie. Pojemny bagażnik, który pomieści wiele bagaży. Seat Ateca ma możliwość montażu bagażnika dachowego, także wypożyczenie tego samochodu z First Car na wakacyjny wyjazd jest jak najbardziej możliwy.
Pojemność silnika: 1.5 oraz moc: 150 KM. Idealny do 5-osobowych wyjazdów rodzinnych czy krótszych wypadów w gronie znajomych. Automatyczna skrzynia biegów DSG przypadnie do gustu wielu kierowcom.
Bezpieczeństwo naszych klientów jest bardzo ważne, dlatego nasz samochód – Seat Ateca, przeszedł szereg przeglądów oraz posiada pełen pakiet ubezpieczeń w Polsce, oraz UE.

Odwiedź First Car – wypożyczalnia samochodów w Czechowicach-Dziedzicach.

Sprawdź też

BMW F30 w First Car

Ten ekskluzywny pięcioosobowy samochód z wersją sportline jest idealny na krótkie, jak i te długie dystanse. Przyznajmy się sami przed sobą. Kto nie marzy o

Czytaj więcej »