Wszechstronny SUV – SEAT ATECA

Seat Ateca – istotne informacje
Bezpieczeństwo jazdy jest najważniejsze
Udogodnienia, które gwarantuje Seat Ateca, ułatwiają jazdę

Do naszej floty First Car zawitał nowy samochód – Seat Ateca. Jest to jeden z nowszych modeli, gdyż został wyprodukowany w 2020 roku. Seat Ateca to dynamiczny samochód o wyrazistym charakterze. Wpadnie w oko niejednemu z pasjonatów motoryzacji.

Seat Ateca – istotne informacje

Pojemność jego silnika to niecałe 1.5cm3 oraz moc to 150 KM, a jego automatyczna skrzynia biegów DSG przypadnie do gustu wielu kierowcom. Samochód ten posiada przyciągające uwagę reflektory Full LED o niecodziennym kształcie, na co każdy użytkownik na drodze zwróci uwagę. Dodatkowo zawiera alufelgi, pojemny bagażnik, możliwość montażu bagażnika dachowego oraz automatyczną dwustrefową klimatyzację.

Potrzebujesz samochodu na specjalne okazje?

Bezpieczeństwo jazdy jest najważniejsze

Przy wyborze samochodu, nawet tego z wypożyczalni należy skupić się na tym, co jest najważniejsze, czyli, między innymi, na bezpieczeństwie. Dla nas też jest ono bardzo ważne dlatego nasz samochód – Seat Ateca, przeszedł szereg przeglądów oraz posiada pełen pakiet ubezpieczeń w Polsce oraz UE. Seat Ateca posiada najlepsze rozwiązanie, które pomoże w skupieniu się na jeździe, czujności podczas jazdy i zachowaniu bezpiecznej odległości. Najnowsze użyte techniki, tak aby móc cieszyć się jazdą.

Udogodnienia, które gwarantuje Seat Ateca, ułatwiają jazdę

Samochód ten posiada wbudowaną nawigacje, dzięki której bezproblemowo w każdym momencie dojedziesz tam, gdzie potrzebujesz. Jego zaletami są system Car Play i Android Auto. Dla niewtajemniczonych jest to system, gdy po podłączenie telefonu za pośrednictwem Bluetooth lub kabla USB na wyświetlaczu pojawia nam się możliwość obsługi telefonu. Wówczas wyświetlacz staje się naszym telefonem, możemy z niego dzwonić, odczytywać SMS-y czy korzystać z nawigacji oraz Google Maps. Oczywiście, nie podczas kierowania pojazdem! Seat Ateca posiada także funkcje sterowania głosem oraz asystenta parkowania – sam wybierze odpowiednie miejsce i zaparkuje. Czego chcieć więcej?

Nowy pojazd w szeregach floty wypożyczalni samochodów First Car zdecydowanie spodoba się wielu kierowcom, w szczególności tym zainteresowanym większymi, a jednocześnie bezpiecznymi samochodami.

Odwiedź First Car – wypożyczalnia samochodów w Czechowicach-Dziedzicach.

Sprawdź też