First Car i Transfer Taxi Czechowice

First Car rozpoczęło współprace z Transfer Taxi Czechowice.

Obie prężnie rozwijające się firmy. Cenimy rozwiązania bezkompromisowe. Pasja i zaangażowanie to priorytet w prowadzeniu naszych działalności. Wiemy jak, nasz partner biznesowy angażuje się w prace i poświęca szczególnej uwagi jakości usług oraz powierzonych zadań. Dlatego wiemy, że nasza współpraca będzie bardzo owocna!

First Car, wypożyczalnia samochodów i busów na każdą okazję. Powstaliśmy z pasji do motoryzacji, dlatego zajmujemy się także doradztwem w zakupie i wyborze samochodu oraz pośredniczymy w trakcie zakupu.

Transfer Taxi to lider usług taksówkarskich z licencjonowanymi kierowcami. Stale podnoszą (już i tak wysoką) jakość usług oraz poszerzania oferty.

Złączyliśmy swoje siły, aby sprostać wszelkim wymaganiom naszych klientów. Naszym wspólnym celem jest zadowolenie każdego z klientów. Nawiązywanie długotrwałych relacji.

Co robi First Car i Transfer Taxi Czechowice?

  • Wypożyczamy busy 9-osobowe, które są komfortem w podróży i pomieszczą dużą ilość pasażerów. Jesteśmy przygotowani, a nasze busy zatankowane!
  • Zajmujemy się transferem na lotnisko. Wylatując na wczasy lub w podróż służbową, zadzwoń do Transfer Taxi lub First Car. My już zajmiemy się wszystkim!
  • Bus z kierowcą? Nie ma problemu. Koniec z poszukiwaniami osób, które poprowadzą auto. Wypożyczając u nas, jeden z kierowców Transfer Taxi poprowadzi busa.
  • Przewóz pracowniczy – Przewozy dla firm – autami osobowymi, busami oraz autokarami.
  • Przewóz autokarem wraz z kierowcą – wypożycz autokar mieszczący nawet 20 osób.
  • Trasy długodystansowe – nasza dyspozycyjność na trasach długodystansowych w kraju i za granicą.
  • Obsługa imprez – obsługujemy wszelkiego rodzaju imprezy okolicznościowe oraz różnego rodzaju eventy.
  • Dodatkowe wyposażenie? Posiadamy bagażnik rowerowy, box dachowy, a także fotelik dziecięcy. Transfer Taxi, jak i First Car przygotowali się na wszystkie możliwości.

Jeśli danej usługi nie znajdziesz w First Car, na pewno będzie to w Transfer Taxi, dlatego automatycznie przekierujemy Cię do naszego partnera! Cenimy każdego klienta, z racji tego wspólnie połączyliśmy siły, aby sprostać waszym wymaganiom.

Sprawdź też