First Car i Transfer Taxi Czechowice

Wypożyczalnia samochodów i firma z usługami taksówkarskimi
First Car rozpoczęło współprace z Transfer Taxi Czechowice.
Co robi First Car razem z Transfer Taxi Czechowice?

Wyobraź sobie dwie prężnie rozwijające się firmy związane z motoryzacją. Obie ceniące rozwiązania bezkompromisowe, a pasja i zaangażowanie to priorytet w prowadzeniu ich działalności. A teraz wyobraź sobie, że te podobieństwa między nimi zdecydowały o podjęciu decyzji o rozpoczęciu współpracy.

Wypożyczalnia samochodów i firma z usługami taksówkarskimi

First Car to wypożyczalnia samochodów i busów na każdą okazję. Powstaliśmy z pasji do motoryzacji, dlatego zajmujemy się także doradztwem w zakupie i wyborze samochodu oraz pośredniczymy w trakcie zakupu. Transfer Taxi z kolei to lider usług taksówkarskich z licencjonowanymi kierowcami. Stale podnoszą (już i tak wysoką) jakość usług oraz poszerzają swoją ofertę.

Potrzebujesz samochodu na specjalne okazje?

First Car rozpoczęło współprace z Transfer Taxi Czechowice.

Te dwie firmy połączyły swoje siły by jeszcze lepiej służyć swoim klientom oraz sprostać ich wszystkim wymaganiom i oczekiwaniom. Naszym wspólnym celem jest zadowolenie każdego z klientów oraz nawiązywanie długotrwałych relacji z nimi. Wiemy jak nasz partner biznesowy angażuje się w prace. Fakt, że poświęcają szczególnej uwadze jakość usług oraz powierzonych zadań również bardzo się dla nas liczy.

Co robi First Car razem z Transfer Taxi Czechowice?

  • Wypożyczamy busy 9-osobowe, które są komfortem w podróży i pomieszczą dużą ilość pasażerów. Jesteśmy przygotowani, a nasze busy zatankowane!
  • Zajmujemy się transferem na lotnisko. Wylatując na wczasy lub w podróż służbową, zadzwoń do Transfer Taxi lub First Car. My już zajmiemy się wszystkim!
  • Bus z kierowcą? Nie ma problemu. Koniec z poszukiwaniami osób, które poprowadzą auto. Wypożyczając u nas, jeden z kierowców Transfer Taxi poprowadzi busa.
  • Przewóz pracowniczy – Przewozy dla firm – autami osobowymi, busami oraz autokarami.
  • Przewóz autokarem wraz z kierowcą – wypożycz autokar mieszczący nawet 20 osób.
  • Trasy długodystansowe – nasza dyspozycyjność na trasach długodystansowych w kraju i za granicą.
  • Obsługa imprez – obsługujemy wszelkiego rodzaju imprezy okolicznościowe oraz różnego rodzaju eventy.
  • Dodatkowe wyposażenie? Posiadamy bagażnik rowerowy, box dachowy, a także fotelik dziecięcy. Transfer Taxi, jak i First Car przygotowali się na wszystkie możliwości.

Jeśli danej usługi nie znajdziesz w First Car, na pewno będzie to w Transfer Taxi, dlatego automatycznie przekierujemy Cię do naszego partnera! Cenimy każdego klienta, z racji tego wspólnie połączyliśmy siły, aby sprostać waszym wymaganiom.

Sprawdź też