Obsługa imprez – wesela, eventy, imprezy okolicznościowe.

Chcecie zrobić niezapomnianą niespodziankę dla swojej przyjaciółki lub kogoś po prostu ważnego? Może wieczór panieński lub urodziny? Lub transport na wesele, ślub?
No to wpadliście na najlepszą stronę od tych spraw! W First Car zajmujemy się transferem, przewozem osób. Obsługa szeregu imprez czy wynajem samochodów na specjalne uroczystości. Świadczymy usługi takie jak: transport, wypożyczalnia samochodów oraz transfer na lotnisko/transfer VIP. First Car to nie tylko szybkie, piękne samochody, czy busy, ale również przemiła atmosfera oraz klimat!

Wieczór panieński/kawalerski z First Car.

Jeśli poszukujesz firmy, która wynajmie samochód lub busa na wieczór panieński, bądź kawalerski to dobrze trafiłeś. Każdy pojazd można wynająć z kierowcą. Licencjonowani kierowcy, a więc masz pewność, że cała droga będzie bezpieczna i spokojna. Niezawodna klimatyzacja w każdym z pojazdów to wielki atut, zwłaszcza po całonocnej imprezie.

Wynajem samochodu na wesele.

Szykując się do jednego z najważniejszego dnia, jakim jest ślub, należy mieć wszystko podpięte na ostatni guzik. W First Car nie mogło zabraknąć samochodu na właśnie takiego typu okoliczności. Indywidualnie ustalamy wynajem i wycenę BMW 4 Cabrio, które sprawdzi się rewelacyjnie w takim wielkim dniu. Oczywiście przed wynajęciem jest możliwość obejrzenia pojazdu na swoje ważne wydarzenie, które musi być niezapomniane. Samochody są bardzo zadbane, więc nie musisz się martwić, o to, że suknia, czy też pantofelki ci się zabrudzą!
Z naszych usług możesz skorzystać w każdym dniu tygodnia! Z każdym dniem staramy się, aby nasza branża była jeszcze lepsza!

Sprawdź też