Wypożycz samochód na ślub z First Car

Czym pojechać do ślubu?
Dlaczego akurat BMW serii 4 Cabrio 430i M z First Car
Co należy rozważyć przy wyborze samochodu na ślub?
Samochód na ślub Bielsko Biała

Ślub to często jeden z najważniejszych i najbardziej wyczekiwanych dni w życiu pary zakochanych. Można by rzec, że dla niektórych to jeden z najważniejszych etapów w życiu. Każdy dokłada wszelkich starań, aby ta uroczystość przebiegła zgodnie z planem. Stresującym momentem jest wybór wszelkich elementów ślubnych, takich jak:

Strój, wysyłka zaproszeń, wiązanki, sala weselna czy obrączki. Poza białą suknią, welonem i smokingiem nie może zabraknąć idealnego samochodu.

Pary Młode często chcą zrobić dobre wrażenie na gościach i podjechać zabytkowym czy sportowym samochodem. Auta wykorzystują także jako jeden z elementów pięknych, pamiątkowych zdjęć ślubnych. Firm oferujących wypożyczenie samochodu na ślub jest wiele, również, jak i dostępnych modeli. Wybierając auto do ślubu, warto mieć na uwadze tematykę wesela, wielkość pojazdu (głównie przestrzeń w kabinie), komfort w strojach ślubnych, klimatyzacja pojazdu, a także umową najmu samochodu ślubnego.

Czym pojechać do ślubu?

W wypożyczalni samochodów First Car posiadamy BMW serii 4 Cabrio 430i M o wyjątkowym kolorze butelkowej zieleni. Sprawdzi się zarówno przy słonecznej, jak i deszczowej pogodzie. Sezon letni to także sezon ślubny, wiele par liczy na to, aby w ich wyjątkowym dniu pogoda dopisała. BMW serii 4 Cabrio 430i M, które jest w naszej flocie, sprawdzi się w każdych warunkach pogodowych.

Dlaczego akurat BMW serii 4 Cabrio 430i M z First Car?

Auto posiada wiele zalet, które zwrócą uwagę Pary Młodej:

 • Imponujący wygląd,
 • Komfort jazdy,
 • Otwierany dach,
 • Miejsce na suknię ślubną (nawet jeśli posiada dużą ilość tiulu),
 • Eleganckie wnętrze,
 • Zmienne tablice rejestracyjne.

Nasz pakiet wynajmu samochodu na ślub/wesele oferuje:

 • Obsługa szofera,
 • Przyjazd po Pana Młodego oraz Panią Młodą,
 • Przyozdobienie samochodu (w tym także  tablice),
 • Przejazd Pary Młodej do kościoła lub Urzędu Stanu Cywilnego,
 • Przejazd na salę weselną,
 • Dojazd na sesję ślubną organizowaną przez Parę Młodą.

Co należy rozważyć przy wyborze samochodu na ślub?

Wynajmując auto na ślub, warto mieć na uwadze, jak efektowny podjazd pod kościół chcemy. Rozpoczynając poszukiwania pojazdu, najlepiej mieć ustalona datę ślubu, miejsce oraz salę weselną. Droga z kościoła lub Urzędu Stanu Cywilnego na salę czy z domu Panny Młodej na uroczystość zaślubin może mieć duże znaczenie podczas wyboru samochodu. Przy długiej trasie może nie sprawdzić się bryczka, czy też samochód bez klimatyzacji w upalne dni. Dlatego w First Car postawiliśmy na sportową wersję wynajmu samochodu do ślubu.

Samochód na ślub Bielsko Biała

Spełnij swoje marzenia i wynajmij najnowsze BMW serii 4 Cabrio 430i M. W naszej ofercie First Car znajdziecie ten piękny samochód. Dodatkowo posiadamy możliwość bezpłatnego podstawienia samochodu do 30 km od miejscowości Bielsko – Biała. Nasz samochód weselny wynajmiecie oczywiście z kierowcą lub bez.

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego +48 690 045 200 lub na WESELE Z KLASĄ.

Potrzebujesz samochodu na specjalne okazje?

Sprawdź też