Hyundai i30 Wagon z First Car – komfort w czasie jazdy.

Wypożyczalnia samochodów First Car
Hyundai 130 Wagon posiada wiele zalet
Samochód ten ma też inne atuty

W First Car posiadamy szereg samochodów, które są dostępne do wynajmu dla naszych klientów. Dla prostszego nawiązania znajomości chcielibyśmy pokrótce opisać jeden z pojazdów dostępnych w naszej flocie.

Wypożyczalnia samochodów First Car

First Car to wypożyczalnia samochodów znajdująca się w Czechowicach-Dziedzicach i Bielsku Białej. Wynajmujemy zarówno samochody osobowe jak również i busy. Co więcej, zajmujemy się także transferem na lotnisko w Katowicach i Krakowie. Dodatkowo jesteśmy w stanie pomóc i pośredniczyć przy zakupie własnego pojazdu. W naszej flocie znajduje się wiele pojazdów, jeden z nich to właśnie opisywany Hyundai i30 Wagon.

Hyundai 130 Wagon posiada wiele zalet

Elegancki 5-cio osobowy, przestronny i komfortowy samochód, który znajduje się w naszej wypożyczalni First Car. To oczywiście samochód marki Hyundai. Hyundai i30 Wagon to auto typu Kombi, więc, jak wiadomo, dzięki przestronnemu bagażnikowi, pomieści wiele bagaży i sprzętu. Zapewniając pasażerom miejsce i komfort w trakcie jazdy. Idealny na rodzinny wyjazdy, czy krótki wypad ze znajomymi. Manualna skrzynia biegów na pewno przypadnie wielu kierowcom do gustu, a inteligentny system bezpieczeństwa da swobodę podczas jazdy.

Zobacz jak łatwo możesz wypożyczyć samochód

Samochód ten ma też inne atuty

Dodatkowo jest wyposażony w ekran dotykowy znajdujący się na desce rozdzielczej. Ułatwi komunikację i nawigację podczas podróży, a także pokaże komunikaty o aktualnych sytuacjach na trasie, pogodzie, czy co najważniejsze – o fotoradarach. Niezawodny w trudnych warunkach pogodowych, jakie mogą spotkać nas na co dzień, w trakcie pory letniej czy nawet zimowej! Oczywiście przeszedł szereg przeglądów i posiada pełen pakiet niezbędnych ubezpieczeń w Polsce oraz UE. Co więcej, jest to świeżynka na rynku, gdyż Hyundai i30 Wagon znajdujący się w First Car. Został wyprodukowany w 2021 roku.

Wypożyczalnia samochodów First Car posiada w swojej ofercie wiele różnorodnych pojazdów. Jednym z nich jest wyżej opisany i zachwalany Hyundai i30 Wagon, który na pewno w szczególności spodoba się rodzinom z dziećmi gdyż pomieści ich wszystkich. Jednak inni kierowcy również zdecydowanie go docenią.

Sprawdź też