Hyundai i30 Wagon z First Car – komfort w czasie jazdy.

W First Car posiadamy szereg samochodów, które są dostępne dla naszych klientów. Chcielibyśmy pokrótce opisać jeden z samochodów. Dla prostszego nawiązania znajomości.

Elegancki 5-cio osobowy, przestronny i komfortowy samochód, który znajduje się w naszej wypożyczalni First Car. To oczywiście samochód marki Hyundai. Hyundai i30 Wagon to auto typu Kombi, więc jak wiadomo pomieści wiele bagaży i sprzętu, dzięki przestronnemu bagażnikowi. Zapewniając pasażerom miejsce i komfort w trakcie jazdy. Idealny na rodzinny wyjazdy, czy krótki wypad ze znajomymi. Manualna skrzynia biegów na pewno przypadnie wielu kierowcom do gustu, a inteligentny system bezpieczeństwa da swobodę podczas jazdy.

Dodatkowo wyposażony w ekran dotykowy znajdujący się na desce rozdzielczej. Ułatwi komunikację, nawigację podczas podróży, a także komunikaty o aktualnych sytuacjach na trasie, pogodzie, czy co najważniejsze – fotoradarach.

Nie zawodny w trudnych warunkach pogodowych, jakie mogą spotkać nas na co dzień. W trakcie pory letniej czy nawet zimowej! Oczywiście przeszedł szereg przeglądów i posiada pełen pakiet niezbędnych ubezpieczeń w Polsce oraz UE.

Co więcej, jest to świeżynka na rynku, gdyż Hyundai i30 Wagon znajdujący się w First Car. Został wyprodukowany w 2021 roku.

Sprawdź też