Jakie są dostępne samochody w First Car?

Każda wypożyczalnia samochodowa posiada swój własny podział floty, co jest znacznym ułatwieniem w wyborze samochodu przez potencjalnego klienta. W First Car również posiadamy własną flotę pojazdów, a w tym między innymi:

  • Mercedes Vito Tourer Extra Long,
  • BMW 420d Cabrio,
  • Hyundai i30 Wagon,
  • Peugeot 208e,
  • Renault Clio,
  • Ford Transit.

Dbamy o to, aby klient miał swobodny wybór pomiędzy pojazdami do wypożyczenia. Czy ma to być samochód osobowy, bądź bus 9-cio osobowy. Gwarantujemy komfort w czasie wypożyczenia auta, jak i w trakcie jazdy. Staramy się rozwijać, dlatego oferujemy samochód elektryczny Peugeot 208e – cicha i ekologiczna jazda. Dla osób, które lubią poczuć wiatr we włosach genialnym rozwiązaniem jest BMW 420d Cabrio, rozkładany dach i możliwość podziwiania krajobrazu wprost z ekskluzywnego samochodu. W First Car posiadamy samochody, które idealnie sprawdzą się w jeździe po mieście, a także w dalekie trasy. Dlatego też, posiadamy auta najróżniejszych marek, w skrzyni manualnej i automatycznej, tak aby sprostać wygodzie użytkowania.

Zgodnie z ogólnie przyjętą klasyfikacją motoryzacji, samochody również w naszej wypożyczalni First Car podzielone są na odpowiednie segmenty. Co oznacza, że najmniejsze i najtańsze pojazdy są zaliczane do klasy A, np. Peugeot 208e, czy Renault Clio. Pojazdy te doskonale sprawdzą się podczas podróżowania po mieście, gwarantując nam komfort oraz bezpieczeństwo. Nieco większe samochody należą do segmentu B.  Klasa C to z kolei pojazdy typu Hyundai i30 Wagon, w którym znajduje się pojemny bagażnik. Są znakomitym wyborem na urlopowe, wycieczkowe lub rodzinne wyjazdy. Istnieje również klasa C+, w której oferowane są również samochody w wersji kombi, oraz z automatyczną skrzynią biegów. W klasie D znajdziemy modele jako premium, w tym przypadku będzie to BMW 420d Cabrio. Nasza oferta jest dostosowana również do osób, które poszukują busów przeznaczonych do przewozu nawet 9 osób.

Sprawdź też