Jakie są dostępne samochody w First Car?

Samochody, które są dostępne w First Car
Różnorodność w ofercie naszej wypożyczalni
Klasyfikacja samochodów we flocie First Car

W wypożyczalni samochodowej znajduje się duży wybór pojazdów. Co więcej, każda posiada swój własny podział floty, co jest znacznym ułatwieniem w wyborze samochodu przez potencjalnego klienta.

Samochody, które są dostępne w First Car

W First Car również posiadamy własną flotę pojazdów, znajdują się w niej między innymi:

  • Mercedes Vito Tourer Extra Long,
  • BMW 420d Cabrio,
  • Hyundai i30 Wagon,
  • Peugeot 208e,
  • Renault Clio,
  • Ford Transit.

Zobacz jak łatwo możesz wypożyczyć samochód

Różnorodność w ofercie naszej wypożyczalni

Dbamy o to, aby klient miał swobodny wybór pomiędzy pojazdami do wypożyczenia. Niezależnie czy ma to być samochód osobowy, bądź bus 9-cio osobowy, gwarantujemy komfort w czasie wypożyczenia auta, jak i w trakcie jazdy. Staramy się rozwijać, dlatego oferujemy samochód elektryczny Peugeot 208e – zapewniający cichą i ekologiczną jazdę. Dla osób, które lubią poczuć wiatr we włosach genialnym rozwiązaniem jest BMW 420d Cabrio, oferujący rozkładany dach i możliwość podziwiania krajobrazu wprost z ekskluzywnego samochodu. W First Car posiadamy samochody, które idealnie sprawdzą się w jeździe po mieście, a także w dalekie trasy. Dlatego też, posiadamy auta najróżniejszych marek, w skrzyni manualnej i automatycznej, tak aby sprostać wygodzie użytkowania.

Klasyfikacja samochodów we flocie First Car

Zgodnie z ogólnie przyjętą klasyfikacją motoryzacji samochody, również w naszej wypożyczalni First Car, podzielone są na odpowiednie segmenty. Co oznacza, że najmniejsze i najtańsze pojazdy są zaliczane do klasy A, np. Peugeot 208e, czy Renault Clio. Pojazdy te doskonale sprawdzą się podczas podróżowania po mieście, gwarantując nam komfort oraz bezpieczeństwo. Nieco większe samochody należą do segmentu B.  Klasa C to z kolei pojazdy typu Hyundai i30 Wagon, w którym znajduje się pojemny bagażnik. Są znakomitym wyborem na urlopowe, wycieczkowe lub rodzinne wyjazdy. Istnieje również klasa C+, w której oferowane są również samochody w wersji kombi oraz z automatyczną skrzynią biegów. W klasie D znajdziemy modele jako premium, w tym przypadku będzie to BMW 420d Cabrio. Nasza oferta jest dostosowana również do osób, które poszukują busów przeznaczonych do przewozu nawet 9 osób.

Wypożyczalnia samochodów First Car ma w swojej ofercie samochód dla każdego. Nie ma znaczenia czy szukasz małego, komfortowego auta na miasto czy pojazdu dla całej rodziny na weekend. A może nawet i czegoś większego. Na pewno znajdziesz pojazd, który zaspokoi Twoje oczekiwania.

Sprawdź też

BMW F30 w First Car

⦁ Wypożyczalnia samochodów First Car⦁ BMW F30 ma wszystko co potrzebne do wygodnej jazdy⦁ Komfort i bezpieczeństwo na poziomie Zdecydowaliśmy się przybliżyć wam kilka z

Czytaj więcej »