Palenie w samochodzie z wypożyczalni First Car.

Staramy się, by korzystanie z naszych samochodów było przyjemne dla każdego
Dym papierosowy w samochodzie ma długotrwałe skutki
Wprowadzamy karę pieniężną za nieprzestrzeganie zakazu palenia

Wypożyczenie samochodu wiąże się również z odpowiedzialnością i przestrzeganiem regulaminu oraz zasad nałożonych przez firmę. W czasie posiadania wypożyczonego pojazdu z First Car jest całkowity zakaz palenia w samochodzie wyrobów tytoniowych. Dlaczego?

Staramy się, by korzystanie z naszych samochodów było przyjemne dla każdego

Dbamy o to, aby samochody były zadbane, czyste i komfortowe dla każdego. Dym tytoniowy nie tylko szkodzi naszemu zdrowiu (a nie chcemy by nasi klienci zostali tzw. palaczami biernymi), ale również zanieczyszcza powietrze, podsufitkę, tapicerkę czy nawet deskę rozdzielczą. Te elementy pojazdu wchłaniają ów odrzucający zapach co znacznie uprzykrza korzystanie z pojazdu kolejnym wynajmującym.

Dym papierosowy w samochodzie ma długotrwałe skutki

Z biegiem miesięcy, a nawet lat, taki nieprzyjemny zapach jest prawie niemożliwy do usunięcia. Oprócz zapachu dymu spowodowanym przez wyroby tytoniowe na tapicerce mogą pojawić się przepalenia. Palenie w samochodzie powoduje osadzanie się nieprzyjemnych toksyn w pojeździe. Tym sposobem stawiając zarówno samochód jak i wypożyczalnie w bardzo złym świetle przed klientami. Profesjonalne czyszczenie nie jest w stanie usunąć odpychającego zapachu czy brudu spowodowanego przez popiół, przez co niektóre elementy należy wymieniać.

Wprowadzamy karę pieniężną za nieprzestrzeganie zakazu palenia

Chcąc uniknąć takich sytuacji, wypożyczalnia First Car nakłada dodatkową opłatę za szkody wyrządzone w wynajmowanym pojeździe. Za palenie tytoniu klient jest zmuszony do poniesienia opłaty w wysokości 300PLN. W celu uniknięcia dodatkowych opłat warto zapoznać się z regulaminem naszej wypożyczalni. Ominąć nieprzyjemne sytuacje, których nikt z nas wcale nie chce. Radość z jazdy w czystym i świeżym samochodzie jest kluczowa w naszych codziennych podróżach. Chcesz zapoznać się z regulaminem? Kliknij w link:  

https://1car.pl/wp-content/uploads/2021/11/OWU-na-strone.pdf

Palenie w samochodzie wpływa nie tylko na użytkowników obecnych, ale również osób korzystających z niego w przyszłości. Nieprzyjemny zapach zostaje w pojeździe przez długi czas, dlatego też wypożyczalnia First Car zabrania palenia w swoich pojazdach pod groźbą kary finansowej.

Zobacz jak łatwo możesz wypożyczyć samochód

Sprawdź też