Palenie w samochodzie z wypożyczalni First Car.

Wypożyczenie samochodu wiąże się również z odpowiedzialnością i przestrzeganiem regulaminu oraz zasad nałożonych przez firmę. W momencie posiadania wypożyczonego pojazdu z First Car jest całkowity zakaz palenia w samochodzie wyrobów tytoniowych. Dlaczego?


Dbamy o to, aby samochody były zadbane, czyste i komfortowe dla każdego. Dym tytoniowy nie tylko szkodzi naszemu zdrowiu, ale również zanieczyszcza powietrze, podsufitkę, tapicerkę czy nawet deskę rozdzielczą. Wchłaniają one ów odrzucający zapach.


Z biegiem miesięcy, a nawet lat, taki nieprzyjemny zapach jest prawie niemożliwy do usunięcia. Oprócz zapachu dymu spowodowanym przez wyroby tytoniowe na tapicerce mogą pojawić się przepalenia. Palenie w samochodzie powoduje osadzanie się nieprzyjemnych toksyn w pojeździe. Stawiając samochód w bardzo złym świetle przed klientami. Profesjonalne czyszczenie nie jest w stanie usunąć odpychającego zapachu czy brudu spowodowanego przez popiół, przez co niektóre elementy należy wymieniać.


Chcąc uniknąć takich sytuacji, First Car nakłada dodatkową opłatę za szkody wyrządzone w wynajmowanym pojeździe. Za palenie tytoniu klient jest zmuszony do poniesienia opłaty w wysokości 300PLN. W celu uniknięcia dodatkowych opłat warto zapoznać się z regulaminem naszej wypożyczalni. Ominąć nieprzyjemne sytuacje, których nikt z nas wcale nie chce. Radość z jazdy w czystym i świeżym samochodzie jest kluczowa w naszych codziennych podróżach. Chcesz zapoznać się z regulaminem? Kliknij w link:  

https://1car.pl/wp-content/uploads/2021/11/OWU-na-strone.pdf

Sprawdź też

Brak planów na majówkę?

Myśleliście może, że fajnie byłoby się gdzieś przejechać na majówkę. Jednak w głowie pustka. Brak jakichkolwiek pomysłów, a na dodatek nie macie jak dostać się

Czytaj więcej »