W naszej wypożyczalni First Car znajdziecie lawetę marki Peugeot Boxer

We flocie wypożyczalni First Car znajduje wiele pojazdów. Jednym z nich jest funkcjonalna laweta Peugeot Boxer, która może być przydatna w wielu różnych sytuacjach w naszym życiu.

Użyteczna, gdy mamy kilka zepsutych samochodów

Do czego może służyć? To proste. Można ją wynająć z wszelakich powodów, jednym z nich jest, na przykład, przewożenie niesprawnych pojazdów. Dużo lepiej jest przetransportować uszkodzony samochód w bezpieczne miejsce niż zostawić go tam, gdzie stoi mając nadzieję, że nic się z nim nie stanie. Jesteśmy wtedy o wiele spokojniejsi, a i nasz samochód ma szansę o wiele szybciej znaleźć się u mechanika czy w innym miejscu, w którym kompetentna osoba może się nim zająć.

Wyciągarka również jest do dyspozycji

Dodatkowo pojazd ten może być wyposażony w wyciągarkę, za pomocą której można wciągać i ustawiać uszkodzone auta na lawecie w bezpieczny sposób. Jest to element niezbędny do prawidłowego funkcjonowania lawety, jako pojazdu służącego do przewozu pewnej ilości samochodów lub innego sprzętu za ciężkiego lub zbyt dużego by przetransportować go w inny sposób czy za pomocą innego auta. Samochód ten jest wielozadaniowy i na pewno chętnie posłuży swoją pomocą.

Nie tylko transport uszkodzonych aut

Co więcej, laweta Peugeot Boxer z wypożyczalni First Car równie dobrze sprawdzi się przy przewożeniu samochodów, jak i przy transporcie dużych gabarytów. Jest ona w stanie pomóc przetransportować wszystko, cokolwiek akurat jest potrzeba przewieź. Może być użyteczna, na przykład, przy przeprowadzce, gdy cała zawartość mieszkania czy domu powinna jak najszybciej znaleźć się w innym miejscu.

Jest to auto bardzo funkcjonalne i niezawodne dlatego też znalazło się w naszej flocie, aby jeszcze bardziej zadowolić klienta z naszych usług i różnorodności naszych pojazdów. Zadzwoń, zarezerwuj i przekonaj się do czego Tobie może się przydać

Potrzebujesz samochodu na specjalne okazje?

Sprawdź też

Wypożycz samochód na Święta

Okres świąteczno-noworoczny sprzyja podróżowaniu. W tym czasie odwiedzamy rodzinę i znajomych lub wyjeżdżamy na kilku, lub kilkunastodniowy urlop. Co jednak zrobić, jeśli nagle zepsuje się

Czytaj więcej »