Wynajem samochodów osobowych Bielsko. Do kogo skierowana jest oferta First Car?

First Car to nowoczesna wypożyczalnia samochodów. W swojej flocie posiadamy samochody osobowy oraz busy 9-cio osobowych. Firma powstała z pasji do motoryzacji, dlatego chcemy się nią dzielić poprzez naszą wypożyczalnie First Car.

Nasza oferta skierowana jest niemalże do każdej osoby fizycznej, ponieważ dbamy o to, aby państwo mieli jak najprzyjemniejsze podróże, które w naszym życiu odgrywają bardzo ważną rolę. Z naszych ofert może skorzystać każda osoba, która posiada prawo jazdy, minimum rok. Pojazdy są zawsze wysokiej jakości, zadbane, przechodzą regularne serwisy oraz są gotowe do podróży. Dlatego każdy klient wypożyczający samochód jest zadowolony z naszych usług. Należy pamiętać, że w trakcie oddawania pojazdu z powrotem do firmy należy zwrócić go w takim stanie, w jakim był przed wypożyczeniem. Warto wspomnieć, że First Car ma siedzibę w Czechowicach-Dziedzicach tuż obok Bielska-Białej w województwie Śląskim gdzie jest duże zagęszczenie ludzi, dlatego transport ma tutaj wielkie znaczenie i jest na pewno przydatny. Mamy więc świadomość, że wynajem samochodów w tych czasach jest poszukiwaną usługą.

Oferujemy różne samochody! Posiadamy sprawdzone i niezawodne marki tj: Mercedes, BMW, Hyundai czy Renault Clio, które będą dobrane do potrzeb każdego klienta.

Nasza flota przeszła szereg przeglądów. Przywiązujemy wielką wagę, aby w naszych pojazdach jazda była bezpieczna i komfortowa dlatego nasze samochody mają pełen pakiet ubezpieczeń. Oprócz tradycyjnego wynajmu samochodów w naszych ofertach nie zabraknie również transferów na lotnisko czy transferów VIP na najlepszych warunkach z licencjonowanymi kierowcami. Zawsze staramy się sprostać wymaganiom naszych klientów!

Specjalizujemy się również w doradztwie przy zakupie i wyborze pojazdów. Wspieramy i pomagamy w trakcie zakupu!

Sprawdź też