Wypożycz samochód. Płać BLIKIEM lub kartą płatniczą.

Wychodzimy naprzeciw wymaganiom naszych klientów oraz ułatwiamy własną prace, czyli usprawniamy proces płatności
Nie dotyczy to płatności kaucji
Zarezerwuj samochód i zapłać w dogodny dla Ciebie sposób

Chcesz płacić szybciej i wygodniej za wypożyczenie pojazdu? Teraz to możliwe! Wprowadziliśmy do naszej firmy płatności BLIK oraz kartą płatniczą. W First Car wypożyczając auto, mamy do wyboru kilka sposobów płatności.

Wychodzimy naprzeciw wymaganiom naszych klientów oraz ułatwiamy własną prace, czyli usprawniamy proces płatności

W wypożyczalni samochodów First Car wprowadziliśmy płatności BLIK oraz płatności kartą płatniczą zbliżeniowo. Płatności BLIKIEM oraz kartą płatniczą są o tyle proste, że wystarczy jedno machnięcie. Płacąc BLIKIEM musisz pamiętać o tym, aby posiadać na swoim telefonie pobraną aplikację bankową i użyciu 6- cyfrowego kodu, który zostanie wygenerowany. Płatność kartą płatniczą to tylko przyłożenie karty do czytnika i wpisanie pinu do karty. Pamiętaj o zwiększeniu limitu swoich płatności dziennych. Nie ma potrzeby przychodzenia z portfelem pełnym gotówki i obawą, że może się gdzieś zgubić, lub że za małą kwotę wyliczyliśmy.

Wynajmij busa na podróż

Nie dotyczy to płatności kaucji

Jednak co z kaucją za wypożyczenie auta? Kaucję w First Car należy zapłacić gotówką. Kaucja to tylko zabezpieczenie, które jest zwracane po dostarczeniu wynajętego samochodu do wypożyczalni. Zdecydowaliśmy się na płatność tylko gotówką gdyż jest to łatwiejszy sposób zapłaty i zwrotu pieniędzy przy oddawaniu pojazdu.

Zarezerwuj samochód i zapłać w dogodny dla Ciebie sposób

Zarezerwuj u nas samochód poprzez formularz zgłoszeniowy lub telefonicznie. Przy odbierze samochodu zapłać u nas w sposób najbardziej dla Ciebie wygodny, czy to gotówką, zbliżeniowo, bądź BLIKIEM. Nasza wypożyczalnia akceptuje karty kredytowe/debetowe wydane przez banki z całego świata. Skontaktuj się z nami i wypożycz samochód.

Różne rodzaje płatności stają się coraz bardziej rozpowszechnione. Płatność kartą bądź BLIKIEM to w naszych czasach wygoda oczekiwana w każdym miejscu. Dlatego też wypożyczalnia First Car również akceptuje taką metodę płatności, z jednym małym wyjątkiem wspomnianym wyżej, czyli przy płaceniu za kaucję.

Sprawdź też

Parking Czechowice

Wypożycz busa na święta

⦁ Wynajem busa na święta jest wygodną opcją dla całej rodziny⦁ Idealny samochód dla większej rodziny⦁ Mercedes Vito Tourer Extra Long ma wszystko, czego potrzebujesz

Czytaj więcej »