Wypożycz samochód. Płać BLIKIEM lub kartą płatniczą.

Chcesz płacić szybciej i wygodniej za wypożyczenie pojazdu? Teraz to możliwe! Wprowadziliśmy do naszej firmy płatności BLIK oraz kartą płatniczą. W First Car wypożyczając auto, mamy do wyboru kilka sposobów płatności.

Wychodząc naprzeciw wymaganiom naszych klientów, ułatwienia własnej pracy oraz dokonywania szybszej transakcji. Wprowadziliśmy płatności BLIK oraz płatności kartą płatniczą zbliżeniowo.  Płatności BLIKIEM oraz kartą płatniczą są o tyle proste, że wystarczy jedno machnięcie. Płacąc BLIKIEM musisz pamiętać o tym, aby posiadać na swoim telefonie pobraną aplikację bankową i użyciu 4- cyfrowego kodu. Płatność kartą płatniczą to tylko przyłożenie karty do czytnika i wpisanie pinu do karty. Pamiętaj o zwiększeniu limitu swoich płatności dziennych. Nie ma potrzeby przychodzenia z portfelem pełnym gotówki i obawą, że może się gdzieś zgubić, lub że za małą kwotę wyliczyliśmy.

Jednak co z kaucją za wypożyczenie auta? Kaucję w First Car należy zapłacić gotówką, gdyż jest to łatwiejszy sposób zapłaty i zwrotu pieniędzy przy oddawaniu pojazdu.

Zarezerwuj samochód i zapłać w dogodny dla Ciebie sposób

Zarezerwuj u nas samochód poprzez formularz zgłoszeniowy lub telefonicznie. Przy odbierze samochodu zapłać u nas w sposób najbardziej dla Ciebie wygodny, czy to gotówką, zbliżeniowo, bądź BLIKIEM. Nasza wypożyczalnia akceptuje karty kredytowe/debetowe wydane przez banki z całego świata. Skontaktuj się z nami i wypożycz samochód.

Sprawdź też

Parking Czechowice

Wypożycz busa na święta

Przylatujesz do rodziny na święta, a może planujesz świąteczny wyjazd na drugi koniec kraju? Jazda na kilka samochodów długą trasę. Później znalezienie blisko siebie miejsc

Czytaj więcej »