Zwiedzaj świat, autem z wypożyczalni First Car.

First Car umożliwia wypożyczenie samochodów, którymi możesz wybrać się w podróż życia. W końcu, kto nie marzy o chwilowym odpoczynku i wyjechaniu z miasta? Zwiedzanie zakątków naszego kraju w wygodnym i w pełni przygotowanym samochodem do dłuższych podróży?
Grupowa wycieczka do Warszawy? Nawet się nie zastanawiaj. Nie posiadając samochodu dla tak dużej ilości osób, wystarczy skontaktować się z First Car. Wypożyczenie samochody na krótki, jak i długoterminowy okres czas.
Bez żadnych problemów i zgodnie z rezerwacją dostarczymy dany pojazd, np. Mercedes Vito Tourer Extra Long.
Dziewięcioosobowy bus, którym udasz się do stolicy Polski lub innego miejsca docelowego. Wypożyczając busa dla liczniejszej grupy, jest możliwość przemieszczania się jednym pojazdem. Usiąść w wygodnym fotelu i cieszysz się z trasy. Duży bagażnik, który pomieści niezbędne bagaże i sprzęt m.in. aparat, którym uchwycisz niezapomniane chwile z podróży. Jak wiadomo, są przecież tak ważne!
Wygoda, bezpieczeństwo i komfort jazdy jest na najwyższym poziomie, a wspomnienia z wyjazdu będą na pewno niezapomniane.

Dlaczego First Car?

Szereg ofert, dostosowywanych także indywidualnie. Oprócz tradycyjnego wypożyczenia samochodów w First Car oferuje my również obsługę imprez, transfery na lotnisko czy nawet transfery Vip. Posiadamy niezawodne i zadbane marki samochodów, które są zawsze czyste, zadbane i gotowe do drogi.
Nie zwlekaj z wypożyczaniem samochodów! Dzięki nim możesz odkrywać świat na nowo.

Sprawdź też