Zwiedzaj świat, autem z wypożyczalni First Car.

Dlaczego First Car?
Kilkuosobowy wyjazd? Mamy dla ciebie idealny pojazd
Dbamy o nasze samochody i naszych klientów

Wiele osób marzy o krótszym lub dłuższym odpoczynku, urlopie w kraju lub poza nim. Zbliżają się wakacje i pojawia się okazja na wyjazd. Jednak nie każdy ma swój pojazd bądź też ufa mu na tyle by czuć się dobrze i bezpiecznie podróżując nim na długich trasach. Co wtedy? Z pomocą przychodzą wypożyczalnie samochodów.

Dlaczego First Car?

First Car to wypożyczalnia samochodów i busów z siedzibą w Czechowicach-Dziedzicach. Oferujemy szereg usług, które staramy się dostosować także indywidualnie do klienta. Oprócz tradycyjnego wypożyczenia samochodów w First Car oferujemy również obsługę imprez, transfery na lotnisko czy nawet transfery Vip. Posiadamy niezawodne i zadbane marki samochodów, które są zawsze czyste, zadbane i gotowe do drogi.

Zobacz jak łatwo możesz wypożyczyć samochód

Kilkuosobowy wyjazd? Mamy dla ciebie idealny pojazd

Wybierasz się na grupową wycieczkę do Warszawy? Nawet się nie zastanawiaj. Nie posiadając samochodu dla tak dużej ilości osób nie musisz podróżować autobusem lub pociągiem. Wystarczy skontaktować się z First Car. Wypożyczamy samochody na krótki, jak i długoterminowy okres czasu.
Bez żadnych problemów i zgodnie z rezerwacją dostarczymy dany pojazd, np. Mercedes Vito Tourer Extra Long.
Dziewięcioosobowy bus, którym udasz się do stolicy Polski lub innego miejsca docelowego. Wypożyczając busa dla liczniejszej grupy, jest możliwość przemieszczania się jednym pojazdem. Usiąść w wygodnym fotelu i cieszysz się z trasy. Duży bagażnik, który pomieści niezbędne bagaże i sprzęt m.in. aparat, którym uchwycisz niezapomniane chwile z podróży. Jak wiadomo, są przecież tak ważne!
Wygoda, bezpieczeństwo i komfort jazdy jest na najwyższym poziomie, a wspomnienia z wyjazdu będą na pewno niezapomniane.

Dbamy o nasze samochody i naszych klientów

Nasze pojazdy, zarówno busy jak i samochody osobowe, są zachowane w doskonałym stanie. Regularnie odbywane przeglądy oraz ubezpieczenie samochodów zapewniają bezpieczeństwo w trakcie jazdy, a różnorodne udogodnienia i ewentualne dodatkowe wyposażenie dostosowane do wymagań klienta sprawiają, że podróż nawet w najdalsze zakątki kraju będzie czystą przyjemnością. Wygoda, bezpieczeństwo i komfort jazdy są u nas na najwyższym poziomie, a wspomnienia z wyjazdu będą na pewno niezapomniane.

Dłuższe wolne od pracy to idealny moment na podróż. Nawet nie posiadając własnego samochodu możesz się na nią wybrać i cieszyć się z nowych doświadczeń i wspomnień. Wynajmując samochód lub bus z wypożyczalni First Car masz pewność, że wyjazd się uda.

Sprawdź też