Brak planów na majówkę?

Myśleliście może, że fajnie byłoby się gdzieś przejechać na majówkę. Jednak w głowie pustka. Brak jakichkolwiek pomysłów, a na dodatek nie macie jak dostać się do danego miejsca? Mamy pomysł dla was, a raczej propozycję nie do odrzucenia! W naszej wypożyczalni samochodów First Car znajdziecie przeróżne modele samochodów, któryś na pewno przyciągnie waszą uwagę 🙂

Jakie atrakcje zwiedzić podczas majówki?

Świetna byłaby możliwość wyjazdu w piękne i ustronne miejsce, jakim są Mazury, czyż nie? Piękne miejsce, zwiedzanie tych miejsc z pojazdami z First car, będzie jeszcze łatwiejsze. Mazury to nie tylko „nudne jezioro” ale tak naprawdę bardzo piękne miejsce, w którym jest pełno ciekawych atrakcji. Na początek może opowiemy wam, co moglibyśmy zwiedzać podczas naszego wypoczynku w tak pięknym miejscu.
ATRAKCJE: Największą atrakcją jest Kraina Wielkich Jezior – największa atrakcja oraz największe jezioro w Polsce noszące nazwę Śniardwy.

Jedne z najpiękniejszych jezior w naszym kraju. Kolejnym miejscem, które przedstawimy to Święta Lipka. Niewielka miejscowość, znana jako miejsce licznych pielgrzymek, położona w gminie Reszel. Sąsiedztwo jezior i zamków nadaje jej uroku, jednak to nie one są jej symbolem. Święta Lipka słynie z kultu maryjnego dzięki zabytkowej Bazylice, której początki sięgają XIV stulecia.

Następną atrakcją jaką można zobaczyć, jest Puszcza Piska. Zachwyci miłośnikom jazdy na rowerze. Oferuje szereg dróg rowerowych, spodoba się także zwolenników pieszych wędrówek. Puszcza jest piękna i gęsta. Miejsce przeznaczone dla osób, które chcą się zrelaksować oraz odpocząć wśród żywej natury.
Mikołajki, miasto tętniące życiem. Znajdziemy tam bajeczną Marine z deptakiem, na którym możesz przyjemnie spędzić czas oraz zajrzeć do miejscowych restauracji. W Mikołajkach nie tylko można dobrze zjeść, ale także pospacerować i wyruszyć w rejs po jeziorze Śniardwy. Jeśli chcemy wybrać jedno z tych miast z rodziną czy przyjaciółmi warto mieć samochód. Niestety nie zawsze jest taka możliwość, że akurat go posiadamy. Nasza firma First Car proponuje nasze niezawodne oraz wyposażone auta z którymi na pewno majówka na Mazurach będzie jeszcze ciekawsza. Pamiętajcie, że warto mieć ze sobą mapę oraz spakowane niezbędne rzeczy, aby nic nie zabrakło. Spokojnie samochody First Car pomieszczą dużą ilość bagaży.

Spakuj plecak i rusz w podróż samochodem z First Car!

Sprawdź też

BMW F30 w First Car

Ten ekskluzywny pięcioosobowy samochód z wersją sportline jest idealny na krótkie, jak i te długie dystanse. Przyznajmy się sami przed sobą. Kto nie marzy o

Czytaj więcej »