Brak planów na majówkę?

Pojazd z wypożyczalni jest super opcją na majówkę
Polecamy Mazury na wycieczkę w trakcie majówki
Na Mazurach jest wiele do zobaczenia

Myśleliście może, że fajnie byłoby się gdzieś przejechać na majówkę. Jednak w głowie pustka. Brak jakichkolwiek pomysłów, a na dodatek nie macie jak dostać się do danego miejsca? Mamy pomysł dla was, a raczej propozycję nie do odrzucenia! W naszej wypożyczalni samochodów First Car znajdziecie przeróżne modele samochodów, któryś na pewno przyciągnie waszą uwagę 🙂

Pojazd z wypożyczalni jest super opcją na majówkę

Gdziekolwiek planujecie się wybrać, samochód albo bus z wypożyczalni jest świetnym wyborem pojazdu. Niezależnie czy jest to krótka wycieczka w najbliższe okolice czy może dłuższa podróż na drugi koniec kraju, wynajęty samochód posłuży wam dobrze. Taka podróż będzie dużo wygodniejsza niż korzystanie z autobusu czy pociągu i sprawi, że nie będziecie uzależnieni od rozkładów jazdy.

Wynajmij busa na podróż

Polecamy Mazury na wycieczkę w trakcie majówki

Świetna byłaby możliwość wyjazdu w piękne i ustronne miejsce, jakim są Mazury, czyż nie? Piękne miejsce, a zwiedzanie jego zakątków z pojazdami z First car, będzie jeszcze łatwiejsze. Mazury to nie tylko „nudne jezioro” ale tak naprawdę bardzo piękna kraina, w której jest pełno ciekawych atrakcji. Na początek może opowiemy wam, co moglibyśmy zwiedzać podczas naszego wypoczynku w tak pięknym miejscu. Najciekawszym miejscem jest Kraina Wielkich Jezior – największa atrakcja oraz największe jezioro w Polsce noszące nazwę Śniardwy. Jest to jedne z najpiękniejszych jezior w naszym kraju.

Na Mazurach jest wiele do zobaczenia

Kolejnym miejscem, które przedstawimy to Święta Lipka. Niewielka miejscowość, znana jako miejsce licznych pielgrzymek, położona w gminie Reszel. Sąsiedztwo jezior i zamków nadaje jej uroku, jednak to nie one są jej symbolem. Święta Lipka słynie z kultu maryjnego dzięki zabytkowej Bazylice, której początki sięgają XIV stulecia.

Następną atrakcją jaką można zobaczyć, jest Puszcza Piska. Zachwyci miłośnikom jazdy na rowerze. Oferuje szereg dróg rowerowych, spodoba się także zwolenników pieszych wędrówek. Puszcza jest piękna i gęsta. Miejsce przeznaczone dla osób, które chcą się zrelaksować oraz odpocząć wśród żywej natury.


Mikołajki, miasto tętniące życiem. Znajdziemy tam bajeczną Marine z deptakiem, na którym możesz przyjemnie spędzić czas oraz zajrzeć do miejscowych restauracji. W Mikołajkach nie tylko można dobrze zjeść, ale także pospacerować i wyruszyć w rejs po jeziorze Śniardwy. Jeśli chcemy wybrać jedno z tych miast z rodziną czy przyjaciółmi warto mieć samochód. Niestety nie zawsze jest taka możliwość, że akurat go posiadamy.

Nasza wypożyczalnia First Car proponuje nasze niezawodne oraz wyposażone auta z którymi na pewno majówka na Mazurach będzie jeszcze ciekawsza. Pamiętajcie, że warto mieć ze sobą mapę oraz spakowane niezbędne rzeczy, aby nic nie zabrakło. Spokojnie samochody First Car pomieszczą dużą ilość bagaży.

Spakuj plecak i rusz w podróż samochodem z First Car!

Sprawdź też