Rezerwacje online First Car

Dbamy o pojazdy i klientów
Jak zarezerwować pojazd w First Car?
Rezerwuj sprawniej, dzięki formularzowi rezerwacji

Nasza firma zajmuje się wypożyczaniem pojazdów. Powstaliśmy z pasji do motoryzacji i chcemy się nią dzielić poprzez First Car! Oferujemy państwu wynajem samochodów osobowych, jak i busów 9-osobowych. Zajmujemy się także doradztwem i pośrednictwem w trakcie zakupu i wyboru pojazdów. Jednak to nie wszystko!

Dbamy o pojazdy i klientów

Stawiając na rozwój naszej firmy mamy do zaoferowania szereg usług, dzięki którym nasi klienci są zadowoleni, a podróż komfortowa i bezproblemowa. Każdy z pojazdów utrzymany jest na najwyższym poziomie, zawsze zadbany, czysty oraz posiadający pakiet niezbędnych ubezpieczeń. Każdy z samochodów przechodzi przeglądy, te obowiązkowe jak i dodatkowe, po przebyciu dłuższych tras. Dbamy o to, aby podróż mijała bezpiecznie i przyjemnie, a komfort z jazdy był na najwyższym poziomie.

Zadzwoń i wynajmij samochód

Jak zarezerwować pojazd w First Car?

Szanujemy czas swoich klientów, dlatego wyszliśmy z inicjatywą rezerwacji online. Jest to najprostszy sposób systemu rezerwacyjnego. Szybki i łatwy sposób składania rezerwacji, umożliwiający zarezerwowanie samochodu przed planowanym wyjazdem co znacznie ułatwia organizacje samego wyjazdu.

Rezerwuj sprawniej, dzięki formularzowi rezerwacji

Wybór samochodu jest bardzo ważny. Dlatego pierwszym etapem rezerwacji jest dobór odpowiedniego pojazdu, który spełni nasze wszystkie oczekiwania, a także będzie dostępny w dogodnym dla nas terminie i miejscu odbioru. Jeszcze podczas pierwszego etapu, po wyborze pojazdu mamy możliwość dodania m.in.:
– Usługi kompletnego mycia samochodu.
– Podstawki dla dziecka.
– Fotelika dla dziecka.
– Bagażnika dachowego.
Następnie po wyborze samochodu i dodatków, przechodzimy do podsumowania rezerwacji. Następuje rezerwacja wybranego modelu. Upewniamy się jeszcze czy podaliśmy prawidłowy termin, godzinę i miejsce odbioru i zwrotu zarezerwowanego pojazdu. Jest możliwość wyboru płatności czy to kartą płatniczą, czy gotówką przy odbiorze auta. Do końcowej rezerwacji samochodu należy podać niezbędne dane tj. Dane osobowe, telefon oraz adres mailowy. Rezerwację można składać bez wcześniej założonego konta, w trakcie bukowania konto założy się nam automatycznie.

Co najważniejsze, na rezerwację odpowiadamy w 15 minut!

Planując wyjazd, wiele rzeczy próbujemy załatwić z wyprzedzeniem. Możliwość rezerwacji online za pośrednictwem strony internetowej pozwala nam wynająć pojazd dużo wcześniej, i to sprzed ekranu swojego komputera. Nie zwlekaj z rezerwacją!

Sprawdź też