Rezerwacje online First Car

Nasza firma zajmuje się wypożyczaniem pojazdów. Powstaliśmy z pasji do motoryzacji i chcemy się nią dzielić poprzez First Car! Oferujemy państwu wynajem samochodów osobowych, jak i busów 9-osobowych. Doradztwem i pośrednictwem w trakcie zakupu i wyboru pojazdów. Jednak to nie wszystko!
Stawiając na rozwój naszej firmy – First Car. Mamy do zaoferowania szereg usług, dzięki którym nasi klienci są zadowoleni. Każdy z pojazdów utrzymany jest na najwyższym poziomie, zawsze zadbany, czysty oraz posiadający pakiet niezbędnych ubezpieczeń. Każdy z samochodów przechodzi obowiązkowe przeglądy i także te dodatkowe, po przebyciu dłuższych tras. Dbamy o to, aby podróż mijała bezpiecznie i przyjemnie, a komfort z jazdy był na najwyższym poziomie.

Jak zarezerwować pojazd w First Car?

Szanujemy czas swoich klientów, dlatego wyszliśmy z inicjatywą rezerwacji online. Jest to najprostszy sposób systemu rezerwacyjnego. Szybki i łatwy sposób składania rezerwacji, na wcześniej przed planowanym wyjazdem.
Rezerwuj sprawniej, dzięki formularzowi rezerwacyjnemu.
Wybór samochodu jest bardzo ważny. Dlatego pierwszym etapem rezerwacji jest dobór odpowiedniego pojazdu, który spełni nasze wszystkie oczekiwania. Także będzie dostępnym w dogodnym dla nas terminie i miejscu odbioru. Jeszcze podczas pierwszego etapu, po wyborze pojazdu mamy możliwość dodania m.in.:
– Usługa kompletnego mycia samochodu.
– Podstawka dla dziecka.
– Fotelik dla dziecka.
– Bagażnik dachowy.
Następnie po wyborze samochodu i dodatków, przechodzimy do podsumowania rezerwacji. Następuje rezerwacja wybranego modelu. Upewniamy się jeszcze czy podaliśmy prawidłowy termin, godzinę i miejsce odbioru i zwrotu zarezerwowanego pojazdu. Jest możliwość wyboru płatności czy to kartą płatniczą, czy gotówką przy odbiorze auta. Do końcowej rezerwacji samochodu należy podać niezbędne dane tj. Dane osobowe, telefon oraz adres mailowy. Rezerwację można składać bez wcześniej założonego konta, w trakcie bukowania konto założy się na automatycznie.
Co najważniejsze, na rezerwację odpowiadamy w 15 minut!

Rezerwuj zawczasu!

Planując wyjazd, wiele rzeczy próbujemy załatwić z wyprzedzeniem. Możliwość rezerwacji online za pośrednictwem strony internetowej pozwala nam wynająć pojazd dużo wcześniej, i to sprzed ekranu swojego komputera. Nie zwlekaj z rezerwacją!

Kliknij w link: https://1car.pl/rezerwacja/#

Sprawdź też