BMW F30 w First Car

Wypożyczalnia samochodów First Car
BMW F30 ma wszystko co potrzebne do wygodnej jazdy
Komfort i bezpieczeństwo na poziomie

Zdecydowaliśmy się przybliżyć wam kilka z pojazdów znajdujących we flocie wypożyczalni samochodów First Car. Tym razem jest to BMW F30.

Wypożyczalnia samochodów First Car

First Car to wypożyczalnia samochodów z siedzibą w Czechowicach Dziedzicach. Zajmujemy się nie tylko wynajmem pojazdów. W naszej ofercie znajduje się również transfer na i z lotniska oraz transfer VIP. Jesteśmy w stanie pomóc zakupić samochód, jak i możemy pośredniczyć w transakcji by ułatwić wam cały proces kupna.

BMW F30 ma wszystko co potrzebne do wygodnej jazdy

Ten ekskluzywny pięcioosobowy samochód z wersją sportline jest idealny na krótkie, jak i dłuższe wyjazdy. Przyznajmy się sami przed sobą. Kto nie marzy o chwili oderwania się od rzeczywistości i ucieczki na krótki weekendowy wyjazdy? BMW nie tylko sprawdza się na kilku dniowe podróże z rodziną czy przyjaciółmi, ale również idealnie sprawuje się w codziennym użytkowaniu. Automatyczna skrzynia biegów z pewnością umila długą podróż. Kamera cofania pozwala w bezstresowy i spokojny sposób zaparkować nawet w najtrudniejszych miejscach.

Komfort i bezpieczeństwo na poziomie

BMW F30 wyposażone jest w wygodne, skórzane, podgrzewane fotele, aby komfort jazdy był na najwyższym poziomie. W końcu radość z jazdy jest najważniejsza! Jego elegancki wygląd na pewno przyciąga uwagę, a fani motoryzacji nie będą mogli się mu oprzeć. Bezpieczeństwo podróży naszym samochodem jest ważne, dlatego zapewniamy, że nasz pojazd przeszedł szereg przeglądów oraz posiada pełen pakiet ubezpieczeń w Polsce, jak i UE.

Wypożyczenie wymarzonego samochodu wcale nie musi być trudne, a podróże BMW F30 będą niosły za sobą niezapomniane doświadczenia oraz radość, jaką daje nasza wypożyczalnia i samochody.

Zadzwoń i wynajmij samochód

Sprawdź też