Wypożycz busa na święta

Parking Czechowice

Wynajem busa na święta jest wygodną opcją dla całej rodziny
Idealny samochód dla większej rodziny
Mercedes Vito Tourer Extra Long ma wszystko, czego potrzebujesz na dłuższą podróż

Przylatujesz do rodziny na święta, a może planujesz świąteczny wyjazd na drugi koniec kraju? Jazda na kilka samochodów długą trasę. Planując taki wyjazd, warto z wyprzedzeniem rozglądnąć się za możliwością wypożyczenia pojazdu w czasie okresu świąteczno-noworocznego.

Wynajem busa na święta jest wygodną opcją dla całej rodziny

Jazda na kilka samochodów długą trasę, a następnie znalezienie blisko siebie miejsc parkingowych dla wszystkich pojazdów może być naprawdę uciążliwym zadaniem. Równie niekomfortowa, a może i bardziej, może być podróż autobusem lub pociągiem. Idealnym rozwiązaniem tego problemu jest wypożyczenie busa 9-osobowego z wypożyczalni First Car. Jest on wygodniejszy niż samochód osobowy oraz ma więcej miejsca co znaczy, że pomieści całą rodzinę razem z wszystkimi naszymi bagażami.

Wynajmij busa na podróż

Idealny samochód dla większej rodziny

Naszym genialnym rozwiązaniem jest bus 9-osobowy – Mercedes Vito Tourer Extra Long. Jest to wygodny samochód idealny na dłuższą podróż z większą ilością osób i bagaży. Dużym atutem busa z First Car jest jego pojemność bagażowa. Dostępny jest także bagażnik dachowy. Można zabrać dużą ilość bagaży, a jeśli planuje się sportowe rozrywki, narty i deska snowboardowa też się zmieszczą. Podróż nim to przyjemność dla pasażerów, jak i kierowcy.

Mercedes Vito Tourer Extra Long ma wszystko, czego potrzebujesz na dłuższą podróż

Samochód ten posiada wszystkie udogodnienia by długa podróż przebiegła przyjemnie. Elegancki środek, gumowe dywaniki, duże komfortowe fotele oraz duża część bagażnikowa zapewniają wygode jazdy. Wyposażony jest on także w hak holowniczy, bagażnik dachowy, nawigację, klimatyzację 3 strefową, isofix oraz bluetooth. Mercedes Vito Tourer Extra Long jest samochodem ubezpieczonym, gwarantującym bezpieczeństwo jazdy.

Spędź miło święta w gronie rodziny i znajomych bez stresu! Poszukując busa na wyjazd koniecznie skontaktuj się bezpośrednio z nami, czyli z wypożyczalnią First Car. W trakcie jednego telefonu dowiesz się o dostępności samochodu, wyposażeniu i cenie busa – Mercedes Vito Tourer Extra Long.

Sprawdź też

Brak planów na majówkę?

⦁ Pojazd z wypożyczalni jest super opcją na majówkę⦁ Polecamy Mazury na wycieczkę w trakcie majówki⦁ Na Mazurach jest wiele do zobaczenia Myśleliście może, że

Czytaj więcej »