Wypożycz busa na święta

Parking Czechowice

Przylatujesz do rodziny na święta, a może planujesz świąteczny wyjazd na drugi koniec kraju? Jazda na kilka samochodów długą trasę. Później znalezienie blisko siebie miejsc parkingowych dla wszystkich pojazdów. To naprawdę może być uciążliwe. Idealnym do tego rozwiązaniem jest wypożyczenie busa 9-osobowego. Planując taki wyjazd, warto z wyprzedzeniem rozglądnąć się za możliwością wypożyczenia pojazdu w czasie Świąt.

Naszym genialnym rozwiązaniem jest bus 9-osobowy – Mercedes Vito. W pełni wyposażony m.in. w czujniki parkowania, bagażnik dachowy, bluetooth, nawigację, tempomat, AUX i wiele innych dodatków. Podróż nim to przyjemność dla pasażerów, jak i kierowcy.

Busem na Święta!

Spędź miło święta w gronie rodziny i znajomych bez stresu! Od dobrych paru lat bardzo popularne stało się spędzanie Świąt poza domem. Dotyczy to wszystkich Świąt, nie tylko Bożego Narodzenia, a także Świąt Wielkanocnych.

Dużym atutem busa z First Car jest jego pojemność bagażowa. Nasz bus posiada jest w wersji Extra Long oraz bagażnik dachowy. Można zabrać dużą ilość bagaży, a jeśli planuje się sportowe rozrywki, narty i deska snowboardowa też się zmieszczą.

Święta to gorący okres przedświąteczny dla wszystkich. Poszukując busa na wyjazd koniecznie, skontaktuj się z nami bezpośrednio, dzwoniąc pod numer 690 045 200. W trakcie jednego telefonu dowiesz się o dostępności samochodu, wyposażeniu i cenie busa – Mercedes Vito Tourer Extra Long.

Kliknij w link obok i sprawdź busa z naszej oferty! https://1car.pl/samochody/mercedes-benz-vito-tourer-extra-long/

Sprawdź też