Wypożycz samochód z fotelikiem dla dziecka

Bardzo często podczas podróżowania naszym pierwszym wyborem jest samochód. Organizacja czasu podróży, dotarcie do miejsc, gdzie komunikacja miejska nie dojedzie, a także wszelkie kwestie logistyczne podróży. W tym podróż z małymi dziećmi.

Ochrona dziecka i jego bezpieczeństwo jest dla rodzica najważniejsze. Troska ta powinna być zachowana także w przewożeniu dzieci w samochodzie. Fotelik dla dziecka uchroni przed gwałtownym hamowaniem, kolizją czy przed nieprzewidzianymi manewrami.

Przepisy nakładają obowiązek dla rodziców, czy też opiekunów na przewożenie samochodem dziecka w foteliku, jeśli ma mniej niż 150 cm wzrostu. Niezależnie od wieku.

First Car jako świadoma wypożyczalnia samochodów w swoim dodatkowym wyposażaniu posiada fotelik dla dzieci.

Wynajem auta z fotelikiem dla dziecka

Wybierasz się w podróż z małym dzieckiem? Zamierzasz wynająć samochód z wypożyczalni? Pamiętaj, iż bardzo ważnym elementem wyposażenia samochodu powinien być fotelik dla dziecka. Miej bezpieczną i komfortową podróż. Podczas rezerwacji samochodu wspomnij, iż w samochodzie jako pasażer będzie dziecko, żebyśmy mogli przygotować fotelik.

Zadbaj o bezpieczeństwo swojego dziecka w podróży razem z First Car! Wypożycz samochód z fotelikiem dla dziecka.

Sprawdź też

First Car i Transfer Taxi Czechowice

First Car rozpoczęło współprace z Transfer Taxi Czechowice. Obie prężnie rozwijające się firmy. Cenimy rozwiązania bezkompromisowe. Pasja i zaangażowanie to priorytet w prowadzeniu naszych działalności.

Czytaj więcej »