Wypożyczenie samochodu z podstawieniem na lotnisko Katowice Pyrzowice, Kraków Balice

Przylatujesz do Polski? Potrzebujesz samochodu z lotniska?
Dlaczego warto wypożyczyć samochód z podstawieniem na lotnisko w First Car?
Idealne rozwiązanie na krótki pobyt w Polsce
Jak zarezerwować samochód z podstawieniem na lotnisko?

Od dawna wiadomo, iż podróże samolotem są szybkie, wygodne oraz stają się bardziej popularne. Niestety porty lotnicze często znajdują się daleko od centrum miasta, przez co może być problem z komunikacją miejską, a z tym powrót z lotniska i dotarciem do niego.  Możliwość przesiadki z samolotu do auta czekającego na Ciebie na parkingu przy lotnisku to ogromna zaleta. Podstawienie samochodu to najszybsza i najbardziej komfortowa metoda.

Przylatujesz do Polski? Potrzebujesz samochodu z lotniska?

Wypożyczalnia First Car wyszło z nową ofertą na potrzeby klientów. Oferujemy wypożyczenie pojazdów wraz z podstawieniem pod terminal na lotnisku w Katowicach lub w Krakowie. W celu wypożyczenia należy wcześniej złożyć rezerwację. Wszystkie nasze samochody są uprzednio zatankowane i gotowe do drogi. Po wylądowaniu nie trzeba czekać na autobus, bądź zamawiać taksówki. Wypożyczenie samochodu w First Car to minimum formalności w krótkim czasie.

Planując swój przylot na święta lub krótki pobyt, warto wybrać termin z wyprzedzeniem, zarezerwować bilety lotnicze oraz skontaktować się z nami. Z First Car! Zamów usługę podstawienia samochodu. Kierujemy naszą ofertę, do osób ceniących swobodę poruszania się w podróży.

Zwrot auta do wypożyczalni, jest bardzo prosty. Samochód odstawiasz w miejscu, w którym go odebrałeś. Zarezerwuj na dogodny dla Ciebie okres czasu, odbierz samochód od razu po wyjściu z samolotu, a zwrotu dokonasz wracając na samolot.  

Potrzebujesz transportu z lotniska?

Dlaczego warto wypożyczyć samochód z podstawieniem na lotnisko w First Car?

Wypożyczenie pojazdu jest praktycznym rozwiązaniem w wielu sytuacjach. 

  • Dojazd do miejsca docelowego,
  • Łatwość wypożyczenia,
  • Uniknięcie z poszukiwań komunikacji miejskiej,
  • Przystępne koszty wypożyczenia,
  • Łatwy sposób zwrotu pojazdu,
  • Zatankowany i sprawny samochód – gotowy do jazdy,
  • Idealne rozwiązanie na krótki pobyt w Polsce.

Idealne rozwiązanie na krótki pobyt w Polsce

Wynajem samochodu to idealne rozwiązanie dla osób, które czasowo przebywają poza miejscem zamieszkania. Podróż samolotem równa się z brakiem samochodu w miejscu docelowym. Jest to częsty powód korzystania z usług wypożyczalni. Za dodatkową opłatą wypożyczalnia First Car może podstawić samochód na parkingu lotniska w dniu Twojego przylotu.

Jak zarezerwować samochód z podstawieniem na lotnisko?

Skontaktuj się z nami telefonicznie bądź wypełnij formularz na naszej stronie internetowej. Z miłą chęcią odpowiemy na każde z Twoich pytań. Dbamy o zaufanie naszych klientów, aby zawsze mogli skorzystać z naszych usług. Pamiętaj, aby dokładnie określić lotnisko, na które przylatujesz (Katowice – Pyrzowice, Kraków – Balice) oraz miejsce, z którego wylatujesz, abyśmy mogli kontrolować godziny przylotu.

Sprawdź też